Sosyal'in artık eskisi gibi zevk vermemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
adam da hızlı yazarak bu başarımı kazanmak ister. Bundan doğal ne var?
Neden? Çözüm kullanıcının başarısını ölçmek için değil, konu sahibine yardımcı olmak için var. Amacı dışında değerlendiriyorsunuz.

Beğenileri falan kaldırmıştık, sonra geri geldi. Beğeni kasanların hoşuna gitmedi, işlerine gelmedi ağlayarak geri getirdiler. :D
Çok boş kaldı orası ya geri mi getirilse? :D :D

Bu Discord muhabbeti gerçekten var mı bu arada? Kanım dondu. 😳

@enes.wtp hocamın söylediği Discord üzerinden beğenilme olayı engellenebilecek bir şey değil sanırım.
Adaşımı hafife alıyorsunuz benden demesi. Göründüğünden daha kurnazdır o. :D

Konuyu bozmak kısmını anlamadım, gereksiz mesaj gibi olaylardan bahsediyorsanız o zaten var.

@enes.wtp hocamın söylediği Discord üzerinden beğenilme olayı engellenebilecek bir şey değil sanırım.
Bunu senin demen ironi be kankam. :/

Sonuna kadar haklısınız maalesef. Bırakmayı düşünmedim değil bende aynı şekilde 7 aylık süre hayli hayli yetti gibi hissediyorum.

Şu 6 7 aylık süreçte gayet keyif alarak kullandığım bir platform olan Technopat Sosyal artık hiçbir zevk vermemeye başladı. Bırakıp 1 haftaya geri dönenler de iyice sıkmaya başladı.

Çoğu kişi saçma sapan beğeni kasma peşinde, 3500 adet yorumum var onlarca insana yardımım dokunmuştum ama nedense hiç beğeni kasma gibi bir düşüncem olmadı.

Keyif alarak kullandığım bu platformun yavaş yavaş çökmesi beni huzursuz ediyor. Ayrıca her girdiğimde bildirim kutumun bomboş olmasıda etkiliyor :)

Neden? Çözüm kullanıcının başarısını ölçmek için değil, konu sahibine yardımcı olmak için var. Amacı dışında değerlendiriyorsunuz.

Kaldı ki ben de sorunu çözdüysem çözüldü olarak rapor ederim. Amacım en iyi cevap kasmak mı? Hayır tabii ki de. Çözüm arayanların daha rahat bulabilmesi. Ben de düşüncenize katılıyorum.

Benim anlamadığım bir konu var. Bu bilgisayar bilimi bilgiye dayanmıyor mu? E o zaman bilgi için ezber gerekir. Ben sırf Rival300sKullanan arkadaş Ezber yapma dedi diye 1 saat düşündüm olaya nasıl yorum katabilirim diye. Sonra 30 saniyeliğine (uzun bu arada) sosyali bıraktım :D. Kim haklı hala bulmaya çalışıyorum.

Forumda açılan her konu, konu sahibine yardımcı olmak için var. Bazı konuları soru olarak nitelendirdiğinizden dolayı, çözüm olarak seçilebilen konular fark ediyorsanız daha fazla mesaj alıyor.

Bu konunun acilen çözülmesi gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı