Sosyal'in eksi yönleri nelerdir?

Ceza süreleri. -ki ekini yanlış yazdığım için çokça ban yiyordum, 1 saat olmuyordu 1 gün oluyordu. Yani bu yazım kurallarına çok katılar. Yeni gelen kullanıcıların konularını okuyorum hiç yazı düzeltmesi yok ve ban atmak da yok sanırım yeni geldi diye. Eksi yönü bence yazım kuralları. Konuyu açarken yapay zeka yardımı ile yazımda hata var mı diye bir şeyler yapılabilir veya ban süreleri 20-30dk olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bura sanki yönetimin çöplüğü. Aynı Suud'ların çiftliği gibi. Yönetimle aynı fikirde değilsen yazılarını-yorumlarını silip seni uzaklaştırıyorlar.

@voidwobrien benim de cezam fazla. 25-26'ya yakın gereksiz mesaj uyarım var ve her gereksiz mesaj uyarısında bir hafta banlanıyorum. Ara sıra hatalar olabiliyor, banlı olduğumda farklı yerde vakit geçiriyorum. Tek forum burası değil, benim açımdan bir sorun olmuyor.

@voidwobrien benim de cezam fazla. 25-26'ya yakın gereksiz mesaj uyarım var ve her gereksiz mesaj uyarısında bir hafta banlanıyorum. Ara sıra hatalar olabiliyor, banlı olduğumda farklı yerde vakit geçiriyorum. Tek forum burası değil, benim açımdan bir sorun olmuyor.

Sizin açınızdan öyle evet ama forumdan 1 hafta çok fazla. Ben mesela başka forum kullanmıyorum şahsen. Hoşuma gitmiyor. Ve 1 hafta ban yemek çok sıkıcı.

Cezanız çok olunca 2 hafta ban yiyorsunuz. Sizce bu normal mi? Bu durum bir süre sonra insanları bu forumdan başka bir foruma yönlendirmeye başlar.

25-30 tane uyarım var. 8-9 tanesi haksız uyarı. Bilet açtım. Ya adamakıllı cevap verilmedi ya da hiç cevap verilmedi. DA Forum'da takılmaya başladım. Çok sıkmaya başladı bu uyarılar. Diğer forumlarda da kullanıcı sayısı az olduğu için insanı kullanmaya mecbur bırakıyorlar.

25-30 tane uyarım var. 8-9 tanesi haksız uyarı. Bilet açtım. Ya adamakıllı cevap verilmedi ya da hiç cevap verilmedi. Da Forum'da takılmaya başladım genel olarak. Çok sıkmaya başladı bu uyarılar. Diğer forumlarda da kullanıcı sayısı az olduğu için insanı kullanmaya mecbur bırakıyor.

Aynen öyle. Ben diğer forumları da denedim burası kadar iyi olmuyor. Ban sisteminin kesinlikle değişmesi lazım. Ben her yazının sonuna "." koymadım diye veya kelimede "-ki" yi ayırmadım diye 1 hafta ban yemek zorunda mıyım?

41bin mesaj içinde 20 küsur uyarı iyiymiş. Benim de 20 tane uyarım var ama 1 hafta ban hiç yemedim maksimum 1 saatlik ceza alıyorum sebebi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı