Souls-like oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dark Souls 3 hala online modu gelmedi Elden Ring'den sonra gelecekti ama gelmedi ve DLC'leri bitiremiyorum bu konuda uyuzum mesela. Elden Ring'in direkt DS3 kopyası olması beni rahatsız etti insan biraz değiştirirdi, oynamak istemedim hiç çekmedi mesela. Ayrıca hikaye anlatma gibi bi derdi olmayan bi oyun türü olmasına karşı çok iyi mekanikler boss savaşları ve müzikler olmasının üstüne bi de hikayeye önem verseler şaheserler çıkabilirmiş

MMO yapılsa taş olacak oyunlar. Düşünsene MMORPG oyunlarının böyle bir loot ve dövüş sistemi olduğunu.

Önemli olan alışmak alıştıktan sonra o kadar da zor gelmiyor. Şu ana kadar Dark Souls 1'i 2 kez DS 2'yi 4 kez DS 3'ü 1 kez Sekiro'yu 1 kez bitirdim. Aktif olarak Elden Ring oynuyorum 20.saatteyim genel olarak en sevdiğim Elden Ring oldu. Yani kısacası bu firma oyun yapmayı biliyor dostum her yerden farklı bir boss ve yaratık çıkıyor baya iyi.

Dark Souls 3 hala online modu gelmedi Elden Ring'den sonra gelecekti ama gelmedi ve DLC'leri bitiremiyorum bu konuda uyuzum mesela. Elden Ring'in direkt DS3 kopyası olması beni rahatsız etti insan biraz değiştirirdi, oynamak istemedim hiç çekmedi mesela. Ayrıca hikaye anlatma gibi bi derdi olmayan bi oyun türü olmasına karşı çok iyi mekanikler boss savaşları ve müzikler olmasının üstüne bi de hikayeye önem verseler şaheserler çıkabilirmiş
Aynen ya, ne zaman açılacak bu sunucular? Ayrıca DLC'leri niye bitiremiyorsunuz?

Elden Ring beni benden aldı souls oyuncusu olmamama rağmen şu an gaza gelip bir de Sekiro'ya başladım ancak çok uzaktan yeniden başlama işini bayağı garipsedim malum elden ringde böyle bir şey yoktu. İçinde kaybolunabilecek çok iyi açık dünyası ve combatı olan zor oyunlar diye tanımlıyorum.

Zorluğuna bir şey demiyorum ancak bir kere öldüğümde o kadar kastığım soulların gitmesi beni oyundan bıktırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı