Türk oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Şu ana kadar çıkmış Türk oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı buluyor musunuz? Türk oyunlarında neler eksik neler fazla? Türk oyunlarının geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birkaç Türk oyunu örneği: Mount and Blade, Cats and Other Lives, Stygian, Zula, Erzurum vs.

Şu ana kadar çıkmış Türk oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı buluyor musunuz? Türk oyunlarında neler eksik neler fazla? Türk oyunlarının geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birkaç Türk oyunu örneği: Mount and Blade, cats and other lives, stygian, Zula, Erzurum vs.

Zula iyiydi zamanında az oynamıyorduk ama sonradan sarmadı be.

1-2 tane güzel iş dışında çakma ve para sömürmekten başka bir şey değiller. Zula çakma CS:GO ve para sömürme kaynağı, Erzurum çanka Long Dark ve para sömürme kaynağı, Last of Us'a benzeyen ve hatta bölüm tasarımı ile karakter tasarımlarını bile Last of Us'tan alan bir çakma oyunumuz daha vardı. Millet geleceği var falan diyordu fakat o da ortalıktan kayboldu. Zaten 10TL ile yapılacak olan çakma Last of Us'tan bir şey beklememek gerekir. Bir Mount and Blade iyi o kadar.
Not: Crysis Türk oyunu değil.

Birkaç Türk oyunu örneği: Mount and Blade, cats and other lives, stygian, Zula, Erzurum vs.

Bazı oyunları gördükçe daha ümidim artıyor bu sene çoğu kişi görmesede Türk oyun sektörü bayağı iyi oyunlar çıkardı.

Şu an için Mount and Blade serisinden daha iyisini tanımam. Diğerlerini pek sevemedim.

Zula aralarında bence en iyisi. Tek sorun para yatırınca iyisin. Fakat desenkler eklentilere bayılıyorum. Ücretli yabancı oyunlarda favorim Rust.

Zula'nın en iyisi olması için 40 fırın ekmek yemesi ve özgün içerikler eklemesi lazım. En iyisi net olarak Mount and Blade. Zula CS'nin yan sanayisi durumunda, hatta yan sanayisi olması için bile daha çok yolu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı