Spider-Man 2 metacritic puanı 91 oldu

• Konuyu başlatan xefe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 3B

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Spider-Man 2 oyunun metacritic puanı açıklandı ve 91 oldu bence gayet iyi. Sizce kaç olmalıydı?

BG3 bence hak etmiyor ama alacak gibi Zelda'nın hakkı GOTY ama rakipleri çok güçlü bu sene.

BG3 türü sevmememe rağmen beni hayran bıraktı her şeyi yaptırdı ama salmak zorunda kaldım daha ilk bölümde 30 saat gitti o oyunu oynamak için çok zaman lazım bu kadar kalite yok yani bir de tıkla tıkla zor oluyor karakterleri kontrol etsek zamandan tasarruf olurdu ama iyi oyun bence.

BG3 bence hak etmiyor ama alacak gibi Zelda'nın hakkı GOTY ama rakipleri çok güçlü bu sene.

Zelda her sene alıyor zaten, bu sene de alacak gibi duruyor. Spider-Man 2 fiyasko çıkarsa şaşmam trailerler çok kalitesizdi. Onun dışında BG3'ün alabilme şansı var, çok övüldü topluluk tarafından. Spider-Man 2'nin alabileceğini sanmıyorum ama arkada para, rüşvet dönerse neden olmasın?

BG3 türü sevmememe rağmen beni hayran bıraktı her şeyi yaptırdı ama salmak zorunda kaldım daha ilk bölümde 30 saat gitti o oyunu oynamak için çok zaman lazım bu kadar kalite yok yani bir de tıkla tıkla zor oluyor karakterleri kontrol etsek zamandan tasarruf olurdu ama iyi oyun bence.

Türün amacı bu zaten, uzun saatler boyunca seni götürmesi.

Spider-Man 2 fiyasko çıkarsa şaşmam trailerler çok kalitesizdi. Onun dışında BG3'ün alabilme şansı var, çok övüldü topluluk tarafından. Spider-Man 2'nin alabileceğini sanmıyorum ama arkada para, rüşvet dönerse neden olmasın?

Fiyasko çıkacağını zannetmiyorum her oyun kolay kolay 91 alamaz ancak 1500 TL'yi hakeder mi tartışılır bence Zelda alabilir.

Zelda her sene alıyor zaten, bu sene de alacak gibi duruyor. Spider-Man 2 fiyasko çıkarsa şaşmam trailerler çok kalitesizdi. Onun dışında BG3'ün alabilme şansı var, çok övüldü topluluk tarafından. Spider-Man 2'nin alabileceğini sanmıyorum ama arkada para, rüşvet dönerse neden olmasın?

Türün amacı bu zaten, uzun saatler boyunca seni götürmesi.

Olay o değil anlatamadım yolda giderken space bas zıpla fareyle sağa sola bak kay filan anladın mı yani kendini içeride hissetme biliyorum türde böyle bir şey yok ama ben buna alıştım ona rağmen 25 saat oynadım ileride daha da gider çok da iyi oyundur.

Geri
Yukarı