Spider-Man 2 metacritic puanı 91 oldu

• Konuyu başlatan xefe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 3B
Fiyasko çıkacağını zannetmiyorum her oyun kolay kolay 91 alamaz ancak 1500 TL'yi hakeder mi tartışılır bence Zelda alabilir.

Puanları görünce abartılmış gibi geldi bana. Aa Venom var, Miles Morales var 100 100, 95 95 puan verelim gibi. Insomniac zaten çok da büyük değil, adı duyulmuş 3-4 oyunu var. Bakalım çıktığında Starfield gibi fiyasko mu olacak yoksa güzel bir çıkış mı yapacak.

Puanları görünce abartılmış gibi geldi bana. Aa Venom var, Miles Morales var 100 100, 95 95 puan verelim gibi. Insomniac zaten çok da büyük değil, adı duyulmuş 3-4 oyunu var. Bakalım çıktığında Starfield gibi fiyasko mu olacak yoksa güzel bir çıkış mı yapacak.
Zaten ilk oyun 87 almıştı bu oyun bir zahmet 90 veya üstü alsın.

Puanları görünce abartılmış gibi geldi bana. AA Venom var, Miles Morales var 100 100, 95 95 puan verelim gibi. Insomniac zaten çok da büyük değil, adı duyulmuş 3-4 oyunu var. Bakalım çıktığında Starfield gibi fiyasko mu olacak yoksa güzel bir çıkış mı yapacak.

Oyun genel anlamda güzel ama eksik gibi görünüyor grafiksel olarak PS5'in tüm gücünü kullandık demişler ama tüm gücü bu olamaz olmamalı Spider-Man'in ilk oyununa fazlasıyla benziyor sadece ışıklandırmalar geliştirilmiş bir açık dünya oyununda gece gündüz döngüsü olmamasıda ayrı bir fiyasko ancak genel anlamda oynar eğlenirsin detaylara takılırsan üzülebilirsin o kadar.

Arkadaşlar merhaba. Spider-Man 2 oyunun metacritic puanı açıklandı ve 91 oldu bence gayet iyi. Sizce kaç olmalıydı?

Daha yeni incelemeler ekleneceği için değişir ama ortalama olarak böyle kalır. Zaten GOTY olması zordu ama bence ilk 3'e girer.

Niye Sony oyunlarının puanlarını her zaman şişirtiyormuş gibi bir algı var anlamıyorum.

Son düzenleme:
Ben GOTY alacak demiyorum ki aday olacak diyorum.

Sadece Hype'ı yüzünden bile aday olacaktır.
Anladım hocam ama starfield fiyasko oldu. Uzay oyunu dediler gezegenlere bile inemiyoruz. Oyunun optimizasyonu kötü pc için ve yükleme ekranı çok fazla. Spiderman 2'de görmüştük fast travel'da bile yükleme ekranı yoktu ama xboxlarda odaya giriyoruz yükleme ekranı çıkıyordu bence çok düşük ihtimal aday olması.

Geri
Yukarı