Spiderman Miles Morales kırıldı!

Ben şahsen vermem.
Virüs kapmak istemiyor isen (Kapmama ihtimali de var) indirebilirsin.
Düzgün bir kaynaktan indirirseniz sıkıntı olmaz.-yani El değmemiş releasei. Sahne grupları zaten güvenilirdir.

Bu arada, lütfen konuyu yine korsan-orijinale dönüştürmeyin-konu ile alakalı konuşalım ve tartışalım.

Düzgün bir kaynaktan indirirseniz sıkıntı olmaz.-yani El değmemiş releasei. Sahne grupları zaten güvenilirdir.
Aynen hocam. Forumda korsana destek olmadığı için tam konuşamıyorum.

Oyun kırılma haberleri artık heyecenlandırmıyor. Crack grupları çok gelişti ve sürekli internet bağlantısı isteyen oyunlar haricinde kıramadıkları bir şey kalmadı. Eskiden yeni çıkan bir oyun kırıldı mı diye her gün siteye girip bakardık, ayrı bir heyecandı o :D.

Oyun kırılma haberleri artık heyecenlandırmıyor. Crack grupları çok gelişti ve sürekli internet bağlantısı isteyen oyunlar haricinde kıramadıkları bir şey kalmadı. Eskiden yeni çıkan bir oyun kırıldı mı diye her gün siteye girip bakardık, ayrı bir heyecandı o :D.
Dostum maalesef artık da öyle bir durum yok. Denuvo DRM'i kırabilen bir grup var sadece ve Kırılmayan Denuvoya sahip bir sürü oyun var. Bu oyunun koruması da zaten Steam'ın dandik DRM idi. Crack grupları gelişmiş olabilir, ancak bahsettiğiniz gibi bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı