Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kedinin Kurtla Oynadığı Yer görevini tekrardan yapınca bu sefer Gaetan'ı öldüreceğim, zaten Gaetan bir witcher olmasaydı yaptığı şey yüzünden onu hiç düşünmeden öldürürdüm. Bakalım böyle yapınca daha mı çok tatmin olacağım?

Bana biraz RPG oyunu tavsiyesi verebilir misin o zaman grafikleri mekanikleri ve hikayesi iyi olsun aynı Witcher 3 gibi.
Skyrim. Grafikleri modlar ile az biraz düzeltebiliyorsun. Ancak mekanikler kötü.

Mass Effect. Grafik ve mekanik olarak iyi bir oyun, öneririm.

Fallout 4. 4. Oyun RPG olarak iyi olmasa da genel itibari ile iyi. Ancak ben fallout evrenini sevmiyorum.

Fallout New Vegas. RPG türünün başyapıtlarından. Grafikleri de halen daha iyi benim gözümde. Ama dediğim gibi Fallout evrenini sevmediğim için bana hitap etmedi.

Skyrim. Grafikleri modlar ile az biraz düzeltebiliyorsun. Ancak mekanikler kötü.

Mass Effect. Grafik ve mekanik olarak iyi bir oyun, öneririm.

Fallout 4. 4. oyun RPG olarak iyi olmasa da genel itibari ile iyi. Ancak ben Fallout evrenini sevmiyorum.

Fallout New Vegas. RPG türünün başyapıtlarından. Grafikleri de halen daha iyi benim gözümde. Ama dediğim gibi Fallout evrenini sevmediğim için bana hitap etmedi.

Fallout New Vegas'ı deneyeceğim şu an indiriyorum umarım Türkçe yaması vardır.

Sadece Withcer 3 mü konuşuldu bilmiyorum ama bunu demezsem içimde kalır gerçekten:

Withcer 2 oynuyorum şuan ve oyunun başlarındayım. İnanılmaz keyif alıyorum ve muazzam duruyor oyun gerçekten. Uzun zaman sonra ağzım açık oynadığım oyun olarak devam ettiriyorum Withcer serüvenimi. Beni gerçekten çok garip ki içine çekiyor oyun. Bilmiyorum abartıyor muyum ama gerçekten hikayesi şuan için muazzam ilerliyor. Umarım Withcer 2 hikayesini şuan nasıl beğendiysem sonlara doğruda öyle ilerler. Withcer 3'ü oynamak için sabırsızlanıyorum açıkçası. Umarım Withcer 3'de bu şekilde muazzam olur.

Sadece Withcer 3 mü konuşuldu bilmiyorum ama bunu demezsem içimde kalır gerçekten:

Withcer 2 oynuyorum şuan ve oyunun başlarındayım. İnanılmaz keyif alıyorum ve muazzam duruyor oyun gerçekten. Uzun zaman sonra ağzım açık oynadığım oyun olarak devam ettiriyorum Withcer serüvenimi. Beni gerçekten çok garip ki içine çekiyor oyun. Bilmiyorum abartıyor muyum ama gerçekten hikayesi şuan için muazzam ilerliyor. Umarım Withcer 2 hikayesini şuan nasıl beğendiysem sonlara doğruda öyle ilerler. Withcer 3'ü oynamak için sabırsızlanıyorum açıkçası. Umarım Withcer 3'de bu şekilde muazzam olur.
Hayır, Witcher konulu her şeyden bahsedebilirsin. Sorun değil.

Letho'yu sev ve hikayesini dinle. Daha çok zevk alacaksın :)

Hayır, Witcher konulu her şeyden bahsedebilirsin. Sorun değil.

Letho'yu sev ve hikayesini dinle. Daha çok zevk alacaksın :)
Letho kralı öldürdüğü için kötü şu anlık gözümde. En son dövüşmüştük beni Aedirn'e çağırdı. Şimdi Vernon Roche veya İorveth'dan yardım isteme görevindeyim. Bakalım Letho Aedirn'de ne yapacak bize :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı