Sürprizbozan [Spoiler] Witcher 3'de ana görevin ciri olmasından memnun oldunuz mu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ruh Adam

Hectopat
Bence ciri çok gıcık, kötü bir karakter. Tüm oyun boyunca ciri gibi sadece kitap okuyanları bileceği ve önemseyeceği bir karakter kovalamak yerine Witcher 2 ve 1 gibi daha o dünyanın siyaset ve askeri olayları içine girmek, Blood and Wine'daki gibi güçlü bir yaratığın peşinden koşmak Yennefer veya Triss aşkının daha derin işlenmesinden yanayım.

Peki siz ciriyi sevdiniz mi?

Hocam konuyla alakasız ama alınacak bir oyun mu? Aşırı popüler her yerde karşıma çıkıyor indirimde 15 TL civarına düştüğünü görmüştüm.

Bence ciri çok gıcık, kötü bir karakter. Tüm oyun boyunca ciri gibi sadece kitap okuyanları bileceği ve önemseyeceği bir karakter kovalamak yerine Witcher 2 ve 1 gibi daha o dünyanın siyaset ve askeri olayları içine girmek, Blood and Wine'daki gibi güçlü bir yaratığın peşinden koşmak Yennefer veya Triss aşkının daha derin işlenmesinden yanayım.

Peki siz ciriyi sevdiniz mi?

Tabii ki ciri sevilmez mi gayet de güzel olmuş bence.

Uzun uzun yazmak isterdim ama yazmıyorum 😃 Ciri'den gayet memnunum oyunun sonu da karakterleri de beni oldukça tatmin etti.
Hocam konuyla alakasız ama alınacak bir oyun mu? Aşırı popüler her yerde karşıma çıkıyor indirimde 15 TL civarına düştüğünü görmüştüm.
Evet alınır parasının karşılığını alırsınız.

Kessinlikle reis. Witcher 3, 2 defa bitirdim önerim, 1 oynayın kayıt dosyasınnı 2 ye aktarın. Daha sonra da 3'e epey uzun sürebilir ama aşırı sarıyor 1 2 3.
Zaten 1 2 3 birbirleriyle bağlantılı. 3 oynarsanız sadece bir çok şeyi bilmeyeceksiniz adı geçen.

Sağolun dostlar ilgi çekici duruyor en yakın indirimde alacağım.
@Befehle kesinlikle ama 22TL olan GOTY versiyonunu alın.
Ciri gayet güzel iyi bir karakter. Oyunda kızım olarak görmeye başladım ve profil fotoğrafıma koydum o derece. Ciri' yi sevmeyen ölsün. Witcher' ın diğer oyununda büyük ihtimal onu kontrol edeceğiz.
Ne farkı var normal sürümle?

Geri
Yukarı