Spor Branşı Tavsiyesi

Dostum basketbol yaşın için en mantıklısı. Gerçekten sevindim. Fakat kendim senin yaşlarında 72 kilo civarıydım. Antremanlar çok zor gelmeye başladı 2 ay sonra bıraktım. Onun için yüzmeye git sonra baskete git dedim. Ama hırs iyidir. Bu arada sporda dubstep dinle. :D

Dostum basketbol yaşın için en mantıklısı. Gerçekten sevindim. Fakat kendim senin yaşlarında 72 kilo civarıydım. Antremanlar çok zor gelmeye başladı 2 ay sonra bıraktım. Onun için yüzmeye git sonra baskete git dedim. Ama hırs iyidir. Bu arada sporda dubstep dinle. :D

Sen benden de fenaymışsın :) Ben 65 kiloyum. İlk haftalarda zorlanırım ama sonraki haftalarda alışacağımı umuyorum :) Bu arada dubstep ne ? :) Basketbolu sadece oynarım terimlerini bilmem de :)

Sen benden de fenaymışsın :) Ben 65 kiloyum. İlk haftalarda zorlanırım ama sonraki haftalarda alışacağımı umuyorum :) Bu arada dubstep ne ? :) Basketbolu sadece oynarım terimlerini bilmem de :)
Dostum 65 kilomu yani o yaşta ? :D Şuan 16 yaşındayım 60 kiloyum. Biraz kiloluyum deyince 80 kilosun falan sandım. :D Antremanlarda 8-9 tur koşuyorsun bu sırada tempodan düşmemen için dubstep türü müzikler dinle seni gaza getirsin. Dupstep bir terim değil yani :D

Dostum 65 kilomu yani o yaşta ? :D Şuan 16 yaşındayım 60 kiloyum. Biraz kiloluyum deyince 80 kilosun falan sandım. :D Antremanlarda 8-9 tur koşuyorsun bu sırada tempodan düşmemen için dubstep türü müzikler dinle seni gaza getirsin. Dupstep bir terim değil yani :D

Şu an baya cahil durumuna düştüm :) Dubstep' e basketbol terimi dediğim için kendimi kınıyorum ve 1 günlük ban talep ediyorum :)

Yaşın 14 eğer birazda boy varsa basketboldan başka bir şey düşünmemelisin 13 yaşımda 7. sınıfın yaz tatilinde 1-1,5 aylık bir basketbol macerası o yıl içinde 10-12 cm boyumun uzamasını sağladı tek sebebi bu olmayabilir ama tam büyüme çağında olduğun için basketbol daha yararlı. Basketbolda daha fazla ter atarsın futbolda daha çok dinlenme var aslında benim antrenmanlarım 30-45 dakika arası sürerdi ama hiç durmak yoktu sırılsıklam oluyordum ama daha çok motive ederdi beni.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı