Spor salonuna gitmeden nasıl kilo verilebilir?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Spor salonuna gidebileceğim bir bütçem yok. Dışarılarda gezmeyide çok sevmiyorum. Terliyorum falan yani utanıyorum kalabalıktan. Evde yapabileceğim bir şeyler var mı?

Çok aktif bir hayatımda yok yani günlük maksimum 30 dk yürüyorumdur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spor salonuna gidebileceğim bir bütçem yok. Dışarılarda gezmeyide çok sevmiyorum. Terliyorum falan yani utanıyorum kalabalıktan. Evde yapabileceğim bir şeyler var mı?

Çok aktif bir hayatımda yok yani günlük maksimum 30 dk yürüyorumdur.
Diyet programı deneyebilirsiniz. Hareketli olmanız güzel bir etken olacaktır kilo vermek konusunda.

Hocam diyet programı oluşturmak en mantıklısı olur büyük ihtimalle. Eğer isterseniz de ekmeği tamamen kesin. Etkisini kesinlikle göreceksiniz diye düşünüyorum.

Hocam diyet programı oluşturmak en mantıklısı olur büyük ihtimalle. Eğer isterseniz de ekmeği tamamen kesin. Etkisini kesinlikle göreceksiniz diye düşünüyorum.

Hocam ekmek olmadan doymuyorum ya, çok klasik bir sebep ama denedim. Sürekli et vb şekilde beslenemiyorum. Sebzeleri de çok sevdiğimi söyleyemem. Tek çıkış yolum hamur işiyle doyuyorum.

Hocam ekmek olmadan doymuyorum ya, çok klasik bir sebep ama denedim. Sürekli et vb şekilde beslenemiyorum. Sebzeleri de çok sevdiğimi söyleyemem. Tek çıkış yolum hamur işiyle doyuyorum.
Yemiyeceksin. Bu kadar basit. Gerekirse günde 1 öğüne düşür. Yok onu yemezsem doymam bunu yemezsem olmaz diye bir şey yok. Zaten diyetin amacı doymamak.

Evinizin içerisinde bir direnç bandı alarak birçok hareketi yapabilirsiniz. Ama bu kilo vermeniz için yeterli değil, kesinlikle hem günlük hareket miktarınızı arttırmalı, hem de bir diyet programı oluşturmalısınız. Başlangıçta bunu uygulamanın en kolay yolu öğündeki protein oranını yükseltmektir. Örneğin kahvaltıda 10 haşlanmış yumurta yedikten sonra pek ekmek yiyebileceğinizi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı