Spora 1 hafta ara vermek

bosverismi

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bazı zorunlu sebeplerden dolayı spora mecburen 1 hafta ara vereceğim. Bunun bana ne gibi olumsuzlukları/olumlu yanları olur? Olumsuz etkileri en aza indirmek için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bazı zorunlu sebeplerden dolayı spora mecburen 1 hafta ara vereceğim. Bunun bana ne gibi olumsuzlukları/olumlu yanları olur? Olumsuz etkileri en aza indirmek için ne yapabilirim?
1704739519017.png

1 haftadan bir şey olmaz fakat beslenmeyi bozma, geri başlayınca düzene geri sokmak zor oluyor.

Beslenme programı hakkında tavsiyeler verebilir misiniz? Bu 1 haftalık arada ne ağırlıklı (protein, karbonhidrat vs) yemeliyim?

En son yılbaşından önce cuma günü spora gitmiştim. 10 günlük aradan sonra bugün gittim. Daha performanslı hissettim. Leg press ve Squad hareketlerinin tekrar ve ağırlık miktarından bunu anlayabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı