Sporu bırakıp tekrar başlamak

Nicodoz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı şimdi ben yaz aylarında yaklaşık 3-4 ay spor yaptım ve salonların kapanmasıyla beraber yaklaşık 5-5.5 ay ara vermek zorunda kaldım. Şimdi salonlar tekrar açıldı. Başlar isem eylül ayına kadar tekrar sporumu yapabileceğim fakat şöyle bir sıkıntı var eylül 13'de üniversiteler açılıyor. Bende İstanbul'a taşınmak zorunda kalacağım üniversitemden dolayı. Biliyorsunuz İstanbul'da sıkıntılı bir yer çok masraflı olacak yani oraya hazırlık düzen kurma mevzuları vs 4-5 ay daha minimum ara vermek zorunda kalacağım. Düşünüyorum ne yapmalıyım yine de gitmeli miyim? Böyle olunca hevesim kırılıyor gerçekten şöyle bir üst üste 8 9 ay gidebileceğimi bilsem çok hype olacağım da bir türlü timing tutturamıyorum :) ne düşünüyosunuz yine de gitmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak seninde bahsettiğin gibi eğer sporu Hype için yapıyorsan; gitmeye devam et değil 3 ay 1 ay bile olsa bırakma sadece kas güçlendirme olarak bakma sadece sağlıklı bir hayat zinde bir vücut için yapmaya devam etmelisin, git.

Geri
Yukarı