SSD ile sistem geç açılıyor

Yanlış bilgilendirme
@SuleymanCakir virüs temizleme işleminden sonra sistem dosyaları zarar mı görebilir? Hayır, dosyalar zarar falan görmez. Virüslü dosyalar silinir, o kadar.

Antivirüsler algoritması gereği temizleme işlemi yaparken sisteme faydalı dosyaları da zararlı olarak görüp silebiliyor. Bazı virüsler sistem dosyalarına file binder fud olabiliyor. Antivirüs veritabanında bunları karşılaştırıp zararlı olarak işaretleyip siliyor. Doğal olarak kurunun yanında yaşta yanmış oluyor.

Yahu bir kere Anti-Virüsler hangi dosyada virüs olduğu gösteriyor. Sistem dosyası varsa onu silmez, diğerlerini silersin. Kaldı ki, sistem dosyasını bile bozabilecek kadar iyi bir virüs bulaşmışsa bilgisayara neden uğraşıyoruz? Ayrıca @EvreNoice ne dedi
Herhangi bir aksama yaşamıyorum.
Nereden çıkarıyorsun anlamıyorum böyle şeyleri.

@Firehorse MK II @SuleymanCakir Hocam bilginiz olsun ilk mesajlarda ingilizce bir komut şeysi paylaşmıştım ya ama yine kapatıp açılınca hızı değişmedi sadece yükleme ekranı erken geldi demişti. Şimdi bilgisayar kısa bir süre kapalı kaldıktan sonra açılınca 10 saniye civarında açıldı. Demek yeniden başlat yapınca geç açılıyormuş. Teşekkürler yine de yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı