SSD olan bilgisayarda hızlı başlatma açık mı kalmalı?

Deva Bulmam

Decapat
RAM
GeIL 16 GB(2X8) Evo Spear 3200Mhz CL16 DDR4 RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
Zotac Nvidia GeForce RTX 3060
Anakart
H610M H DDR4
İşlemci
Intel(R) Core(TM) İ3-12100F 3.30 GHz
Arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum. Bugün güç ayarlarından baktım hızlı başlatma ayarı açıktı. Bazı konularda @Enes3078 hocam biraz daha yavaş açılıp daha sağlıklı açılmasının mantıklı olduğunu söylemiş. Ben de kapatmalı mıyım yoksa açık kalsa sıkıntı olur mu? Bilgisayarı kapatınca zaten roket gibi kapanıyor. Daha kapatılıyor yazısı gelmeden kapanıyor bilgisayar öyle söyleyeyim :D

Arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum. Bugün güç ayarlarından baktım hızlı başlatma ayarı açıktı. Bazı konularda @Enes3078 hocam biraz daha yavaş açılıp daha sağlıklı açılmasının mantıklı olduğunu söylemiş. Ben de kapatmalı mıyım yoksa açık kalsa sıkıntı olur mu? Bilgisayarı kapatınca zaten roket gibi kapanıyor. Daha kapatılıyor yazısı gelmeden kapanıyor bilgisayar öyle söyleyeyim :D

Bence gerek yok hızlı başlatmaya. Bazen sorun yaratabiliyor. Bir de disk alanını bir miktar kullanıyor.

Gereksiz kapatın bence.

Geri
Yukarı