SSD olup HDD olmayan bilgisayarlar alınır mı?

SSD var SSD var şöyle koca pehlivan gibi bir 4 TB SSD olacak içine ben bile girer yatarım HDD de neymiş derim 🤣 ama 120 ya da 240 GB bir de SATA SSD varsa bana gene yeter derim 😅 Windows kurar 1-2 de oyun atarım içine ohh HDD'ler artık daha çok yedek ve arşiv için kullanılıyor ben senin yerinde olsam harici bir HDD alıp USB'den baglardım lazım oldukca hem pratik hem mobil 👍

Alınır ancak anakartında, daha sonra ek bir SSD ya da HDD ile desteklenebilecek bir yuvası varsa. Yoksa 500 GB ya da daha kötüsü 250 GB SSD ile kala kalırsınız.

HDD'ler oyun için uygun değil uzun süreli depolamalar için kullanılmalı. Bu nedenle SSD olması daha iyi.

Sağ olun arkadaşlar çözüldü.

Bir de hazır gelmişken şu 2 bilgisayarı bir karşılaştırıverseniz ?
Bu konuyu açtım diye yenisini açamadım da bekleme süresinden dolayı, o yüzden burada soruyorum.

İkisi de alınmaz. Biraz daha paraya kıyın kalite için. Izoly olan kesinlikle alınmaz. Öbürü de alınmaz.

Sağ olun arkadaşlar çözüldü.

Bir de hazır gelmişken şu 2 bilgisayarı bir karşılaştırıverseniz?
Bu konuyu açtım diye yenisini açamadım da bekleme süresinden dolayı, o yüzden burada soruyorum.

Hocam bence o fiyata 2. el daha güzel sistem toplayabilirsiniz. 2 side çöp çünkü.

İkisi de alınmaz.
Ya hocam ben o işlerle uğraşmam ucuz baktım 2si arasında bir şey söyleyin.
İkisi de alınmaz. Biraz daha paraya kıyın kalite için. Izoly olan kesinlikle alınmaz. Öbürü de alınmaz.

Hocam bence o fiyata 2. el daha güzel sistem toplayabilirsiniz. 2 side çöp çünkü.

Ya hocam ben o işlerle uğraşmam ucuz baktım 2si arasında bir şey söyleyin.
Demişken sahibinden'e bir bakayım oraya hiç bakmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı