SSD Üreticileri ve Yazılımları

Güzel olmuş eline sağlık.

Sadece tek düşündüğüm "Popüler" kısmı olmasaydı daha iyi olurdu sanki. Mesela James Donkey, Pioneer, Netac, Hi Level gibi yazılımı olsa da olmasa da ekleyip daha genel bir rehber olabilirdi.

Güzel olmuş eline sağlık.

Sadece tek düşündüğüm "Popüler" kısmı olmasaydı daha iyi olurdu sanki. Mesela James Donkey, Pioneer, Netac, Hi Level gibi yazılımı olsa da olmasa da ekleyip daha genel bir rehber olabilirdi.
Teşekkür ederim. Başlık konusunda haklısınız, konuyu oluştururken kafamı karıştırmıştı biraz.

PM981a'yı Magician normal harddisk gibi görüp sağlık kısmını göstermiyor ve Data Manegement kısmındaki özellikleri kullandırtmıyor. Garip.

EVO Plus modelinin OEM hali diye biliyorum. OEM bir model olduğundan kaynaklanabilir, tam sebebini bilmiyorum ama.
Bende ondan dolayı almıştım, %30-40 oynuyordu fiyat olarak. Özelliklerinin kullanacağımdan değil de rahatsız ediyor. Bu arada düz Evo'nun OEM versiyonu olması lazım, Evo Plus 500 GB, düz Evo 512 GB idi.

Corsair SSD Toolbox için eklediğiniz sayfa 2013 yılından kalmış, fosilleşmiş bir blog. Dolayısıyla bağlantılar da çalışmıyor.

Onun yerine şu bağlantıdan Storage seçilerek erişilebilir:

hrXkx6esxb.gif

Tabii bunda sizin suçunuz yok. Corsair her şeyi salmış, biri de gelip düzenleme işlerine girişmemiş. Siz doğal olarak web aramalarında karşınıza çıkan ilk ve ''corsair.com' alan adlı sayfayı eklemişsiniz, bir problem yok.

Geri
Yukarı