SSD'den M.2 SSD'ye geçiş

Disk yönetimine girip kontrol ettiniz mi hocam? Sizin biçimlendirmeniz gerekebilir. Arama çubuğuna ''disk yönetimi'' yazmanız yeterli. Görselde bulunduğu gibi 2 tane disk bulunması lazım. Yeni olanı tıklayıp, yeni birim oluştur seçeneğini seçmelisiniz.

@paraksiteles

Dosya Ekleri

• Disk.png
    Disk.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 42
Tamam hocam şu an klonlama işlemi yapılıyor. Bittiğinde yazarım. Vaktinizi alıyorum çok teşekkürler bu arada.
@paraksiteles sıkıntı yok hocam. Yeni biçimlendirdiğinde olması gereken bu şekilde, tek parça halinde.

Hocam klonlama işlemi bitti. Boot ayarlarından M.2'yi başlangıç yaptım. M.2 artık: C oldu. Ama eski SSD :d olarak duruyor aynı boyutta. Bilgisayarım içerisinden :d yi seçip biçimlendirmi diyeceğim?
Tamam hocam şu an klonlama işlemi yapılıyor. Bittiğinde yazarım. Vaktinizi alıyorum çok teşekkürler bu arada.

Hocam klonlama işlemi bitti. Boot ayarlarından M.2'yi başlangıç yaptım. M.2 artık: C oldu. Ama eski SSD :d olarak duruyor aynı boyutta. Bilgisayarım içerisinden :d yi seçip biçimlendirmi diyeceğim?

Hocam hallettim mini tool Partition wizard ile. Çok teşekkürler bilgiler için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı