SSD'nin oyuna katkısı var mıdır ?

Dostum oyunların açılış hızları etkiler, oyun daha hızlı açılır. 250gb veya 120gb sana kalmış aralarında performans farkı yok. Tabi bu markadan markaya değişir. Mesela Samsung 840 Evo serisinde sadece gb değişiyor, okuma yazma sabit. Kullanım alışkanlıklarına göre gb miktarını seçebilirsin.

SSD oyunu daha hızlı ve ara sahneleri çabuk geçmen için yardımcı olur. Eğer ben oyuncuyum diyorsan SSD olmazsa olmaz.

SSD oyunu daha hızlı ve ara sahneleri çabuk geçmen için yardımcı olur. Eğer ben oyuncuyum diyorsan SSD olmazsa olmaz.

BF 3 oynarken bana SSD'nin faydası olmadı adam beni taradı ve ben öldüm :D
SSD'nin oyun içinde hızı yoktur. Sadece loading gibi yazıları daha hızlı geçersin.

Loading hızı önemli tabi sizce hız olarak en iyi marka ve model ne 120gb veya 250gb. Şahsen bende samsung 840 evo 250gb var. Çok memnunum çok hızlı açılıyor bilgisayar yine de loading'lere sinir oluyorum.

Bence SSD yeni bilgisayar alacakların seçeceği en önemli malzemelerden biridir özellikle çoğumuzun kullandığı HDD'den sonra inanılmaz bir fark görürüz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı