SSD'ye Windows 10 nasıl kurulur?

Xxsütlaç

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bugün yeni bir SSD aldım ve PC'me taktım. PC kurulumu yaparken yeniden başlatma yerinde USB mi çıkarıyorum ve PC'yi yeniden başlatıyorum fakat SSD'ye atıyor PC kendini ve SSD'de Windows kurulu olmadığı için de "reboot and select proper boot device" hatası veriyor. Ben bu SSD'me nasıl Windows 10 kuracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bugün yeni bir SSD aldım ve PC'me taktım. PC kurulumu yaparken yeniden başlatma yerinde USB mi çıkarıyorum ve PC'yi yeniden başlatıyorum fakat SSD'ye atıyor PC kendini ve SSD'de Windows kurulu olmadığı için de "reboot and select proper boot device" hatası veriyor. Ben bu SSD'me nasıl Windows 10 kuracağım?
Flaş yardımı ile SSD'nize Windows kurmanız gerek. Eğer USB Flaş yoksa, bilgisayarcıya gidip format attırabilirsiniz.

BIOS ayarına gidip başlangıç ayarını flash a ayarlayacaksınız. BIOS'un boot menüsünden ayarlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı