Starfield için Türkçe dil desteği isteğimizi nasıl duyururuz?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Xbox CEO'su abiye herkes mesaj atarsa bir ihtimal gelişme sağlarız gibi düşünüyorum. Bu konu da bir çalışma yapıldı mı? Fikri olan var mı?

Oyun çok büyük ortalama bir ingilizcenin yeterli geleceğini düşünmüyorum.

Anonymous Çeviri ekibi oyun çıkınca çeviriye başlayacaklarını açıkladı. Bu oyuna Türkiye üzerinden de yoğun bir ilgi var. Türkçe desteği ile gelmesi gerekiyordu. İnsanlar Change.org, forumlar, iletişim bölümünden taleplerini dile getirdi ama sonuç çıkar mı bilmiyorum.

Anonymous Çeviri ekibi oyun çıkınca çeviriye başlayacaklarını açıkladı. Bu oyuna Türkiye üzerinden de yoğun bir ilgi var. Türkçe desteği ile gelmesi gerekiyordu. İnsanlar Change.org, forumlar, iletişim bölümünden taleplerini dile getrdi ama sonuç çıkar mı bilmyorum.

Xbox CEO'su abi duysa bir ihtimal gibi düşünüyorum Bethesda ekibinin Türkçe dili tek başına ekleme gibi bir ihtimali yok bence.

change.org sitesine baktım imza sayısı çok az.

Ek çeviri paketleri kurma ihtimalim çok zayıf. Xcloud veya geforce now sistemleri üzerinden oynarım büyük ihtimal.

Sen olsan yapar mıydın?

Şu zırva muhabette girmeye gerek yok. Bu mantık ile hiçbir şeyi hak etmiyoruz direkt ölelim. Hakkını aramadığın sürece ki şu an da da hakkımızı aramadığımız için bu hallerdeyiz.

Ek olarak Xbox ve yerelleştirme konusunda sözler vermişti. Ki bunları gerçekleştirdi ancak alt Studio'ları bunu yapmıyor.

Geri
Yukarı