Steam, 2 karttan da para kesti ama oyun gelmedi

Dobby sss

Hectopat
Steam'den alışveriş yaparken 1. kartımla deneyince ödeme ekranında hata verdi. Bende diğer kartımla denedim onunla da deneyince hata verdi. Ama şimdi baktım ki iki kartımdan da para kesilmiş. Bu paralar ne zaman iade olur? Desteğe yazdım ama cevap gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den alışveriş yaparken 1. kartımla deneyince ödeme ekranında hata verdi. Bende diğer kartımla denedim onunla da deneyince hata verdi. Ama şimdi baktım ki iki kartımdan da para kesilmiş. Bu paralar ne zaman iade olur? Desteğe yazdım ama cevap gelmedi.
bendede olmuştu ilk steam desteke olayı anlat sonra bankanla konuş

Destekten cevap beklemekten başka çareniz yok hocam. İadeyide yapacak olan onlar, oyunuda isterseniz hesaba ekleyecekler onlar yine. Cevap gelince yine sorun yaşarsanız yardım ederiz.:)

Bende de olmuştu ilk Steam desteke olayı anlat sonra bankanla konuş.

Destekten cevap beklemekten başka çareniz yok hocam. İadeyide yapacak olan onlar, oyunuda isterseniz hesaba ekleyecekler onlar yine. Cevap gelince yine sorun yaşarsanız yardım ederiz.:)

Steam bize gelen bir ödeme yok bankanız size ödeme yapacak diyor ama işlemlerde para çekilmiş görünüyor.

Merhaba,
Bu gibi durumlarda 1 hafta içerisinde para geri geliyor.
Gelmez ise bankanıza gitmeniz lazım.
Benim de başıma böyle bir durum geldi, oyun alım sırasında hata verdi. Para hesabımdan gitti ve anında geri geldi. Tekrar denedim, tekrar hata verdi. Para hesabımdan gitti ve geldi. Sonra bir kez daha denedim, bu sefer de hata verdi. Para gitti hesabımdan ama gelmedi. 1 hafta bekledim, para halen gelmedi. Steam destekten ulaştım. Para bize gelmedi bankaya gidin dediler. Bankaya yazdım, para gitti steam ile iletişime geçin dediler. Tekrar Steam destek ile iletişim kurdum. Kesinlikle para bize gelmedi, mutlaka bankanızla iletişim kurmanız lazım dediler. Bankaya gittim tekrar yine sonuç alamadım. 38 TL falandı bende o kadar para için koşturamayacağım sizle diye boşverdim.
Aradan 3-4 ay geçti, twitter da bir başlık vardı, banka ile yaşadığınız garip durumlar gibisinden. Oraya yazdım olayı, bankamıda etiketledim. Aynı gün bankadan aradılar. Sorunu anlattım. İncelediler. Steam destek ile yazışmalarımı istediler. Mail adresi verdiler. Oraya olayı güzelce anlattım ve steam destek ile olan konuşmalarımı koydum.
Para git gel yaparken aracı hesapların birinde blokeli bir şekilde kalmış. O yüzden ne bana gelmiş ne de Steam'e gitmiş.
Parayı verdiler sonra bana tabi.

Merhaba,
Bu gibi durumlarda 1 hafta içerisinde para geri geliyor.
Gelmez ise bankanıza gitmeniz lazım.
Benim de başıma böyle bir durum geldi, oyun alım sırasında hata verdi. Para hesabımdan gitti ve anında geri geldi. Tekrar denedim, tekrar hata verdi. Para hesabımdan gitti ve geldi. Sonra bir kez daha denedim, bu sefer de hata verdi. Para gitti hesabımdan ama gelmedi. 1 hafta bekledim, para halen gelmedi. Steam destekten ulaştım. Para bize gelmedi bankaya gidin dediler. Bankaya yazdım, para gitti Steam ile iletişime geçin dediler. Tekrar Steam destek ile iletişim kurdum. Kesinlikle para bize gelmedi, mutlaka bankanızla iletişim kurmanız lazım dediler. Bankaya gittim tekrar yine sonuç alamadım. 38 TL falandı bende o kadar para için koşturamayacağım sizle diye boş verdim.
Aradan 3-4 ay geçti, Twitter da bir başlık vardı, banka ile yaşadığınız garip durumlar gibisinden. Oraya yazdım olayı, bankamıda etiketledim. Aynı gün bankadan aradılar. Sorunu anlattım. İncelediler. Steam destek ile yazışmalarımı istediler. Mail adresi verdiler. Oraya olayı güzelce anlattım ve Steam destek ile olan konuşmalarımı koydum.
Para git gel yaparken aracı hesapların birinde blokeli bir şekilde kalmış. O yüzden ne bana gelmiş ne de Steam'e gitmiş.
Parayı verdiler sonra bana tabii.

Bankaya söyledim size dönüş yapacağız dediler Steam desteğe mesaj attım onlar da daha dönüş yapmadı 240 lira gitti gibi ama bir daha Steam kullanırsam öpsünler beni.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı