Rehber Steam bakıye katlama

En mantıklısı hocam. Bu arada kartın birisi 30 TL'den 1 TL'ye düşmüş içim acıdı.

Herhalde indirimden dolayı, öyle bir şey görmüştüm. Bir de kart piyasası ilginç biraz. Şu CS:GO kasa kasmayı düşünüyorum arada ölüm maçı girerek. Kasalarda pahalandı.

Herhalde indirimden dolayı, öyle bir şey görmüştüm. Bir de kart piyasası ilginç biraz. Şu CS:GO kasa kasmayı düşünüyorum arada ölüm maçı girerek. Kasalarda pahalandı.

Bende artık o sebepten CS oynamaya başlayacağım. Valorant'ta boş boş adam öldüreceğime CS oynayıp para kazanırım :D

En mantıklısı hocam. Bu arada kartın birisi 30 TL'den 1 TL'ye düşmüş içim acıdı.

Hocam bende şu an 281 çıkacak kart var 68TL harcadım. Ne zaman satayım topladığım kartları? Düşmüş fiyatlar madem, indirim bittikten sonra satarsam ben batmaz mıyım?

Hocam bende şu an 281 çıkacak kart var 68TL harcadım. Ne zaman satayım topladığım kartları? Düşmüş fiyatlar madem, indirim bittikten sonra satarsam ben batmaz mıyım?

Bence indirimden sonra satılmalı. Ben indirim başladıktan 3-4 saat sonra sattım. 30 TL kar anca ettim. 53 TL'den bugün kalan kartların çoğu 0,10 olmuş.

Mesajlarınızı okuyacak vaktim yok söylemeyen varsa söylim dedim kış indirimleri başladı elinizden geldiğince 1 TL ye kadar olan tüm kart düşüren oyunları alın. 2.5Kat Kar yaptım.

Geri
Yukarı