Rehber Steam bakıye katlama

Arkadaşlar şuan ki indirim yüzünden beklemek mi mantıklı yoksa satış yapmak mı? Hesapta para kalmadı son parayla baya bi oyun aldım bi yandan da kart kasıyorum.

Mesajlarınızı okuyacak vaktim yok söylemeyen varsa söyleyeyim dedim kış indirimleri başladı elinizden geldiğince 1 TL'ye kadar olan tüm kart düşüren oyunları alın. 2.5kat kar yaptım.

1 TL'nin üzerinde olan oyunlar 1.25-1.50 gibiler kar ettirmiyor mu alınmaz mı?

Arkadaşlar şu anki indirim yüzünden beklemek mi mantıklı yoksa satış yapmak mı? Hesapta para kalmadı son parayla bayağı bir oyun aldım bir yandan da kart kasıyorum.

Ben sattım %50 kar ettim ama daha satılmayanlar vardı. 16.7'den 23.59 yaptım diğerleri satılsa 30'u görürdü. Şu an kartlar ucuz deniyor bekletmek mantıklı gibi.

1 TL'nin üzerinde olan oyunlar 1.25-1.50 gibiler kar ettirmiyor mu alınmaz mı?

Ben sattım %50 kar ettim ama daha satılmayanlar vardı. 16.7'den 23.59 yaptım diğerleri satılsa 30'u görürdü. Şu an kartlar ucuz deniyor bekletmek mantıklı gibi.
Şuan elimde 44 liralık parlak kart var bi tek onu bırakıcak şekilde satmaya başladım. Value olarak -0.01 kullanmayıda bıraktım. İndirim yüzünden piyasa çok düştü fakat toplamak lazım.

Şu an elimde 44 liralık parlak kart var bir tek onu bırakacak şekilde satmaya başladım. Value olarak -0.01 kullanmayı da bıraktım. İndirim yüzünden piyasa çok düştü fakat toplamak lazım.

O zaman oyunları toplayıp bekletmek en mantıklısı gibi.

Kart satmak haricinde arka plan satarakta kâr yapabilirsiniz tabii bu koleksiyon kartı gibi garanti bir olay değildir. Bir nevi kumar oynamaktır.

Güncel olarak haftalık vesaire kâr yapılabilecek oyunların yazıldığı bir konu açılabilir mi?
Bence güzel bir fikir herkes faydalanır.

Yani güzel fikir fakat çok uğraştırıcı ve kartların fiyatları sabit durmuyor o gün 20 TL olan kart bugün 0.70 kuruşlarda falan olabiliyor.

Geri
Yukarı