Steam bakiyesini katlama

Dediğiniz gibi artık pek bir mantığı yok bu oyundan rozet işlemi yapmanın. Çok şanslı olman lazım. Pazarda az önce baktım 2 kartı 10 TL zaten.
Rozet işinin çok azda olsa bir şansı varda.Hocamın yaptığı gibi oyunu 2 liraya alıp kart düşürüp kara geçmeye çalışmanın ihtimali yok gibi birşey. @AyarsıZZ Hocam keşke almasaydınız.
Hocam hangi kartlar 10 lira?

Hocam bundan katlanmaz ki zarar bu direk fiyatı en düşük olan kartı 3 le çarpınca 1.02 lira yapıyor ve daha Steam'in satarkenki alıcağı kesinteleri saymadım.
1 lira gitmiş oluyor, pek de umursayacağım bir şey değil.
Shadow III düşer inşallah o zaman. Çünkü pazarda 1 tane bile yok. Düşmezse yapamazsınız.
Direkt düşürüp, satmayı düşünüyorum. Pazarda olmadığı için istediğim fiyata koyarım o düşerse :).

Rozet işinin çok azda olsa bir şansı varda.Hocamın yaptığı gibi oyunu 2 liraya alıp kart düşürüp kara geçmeye çalışmanın ihtimali yok gibi birşey. @AyarsıZZ Hocam keşke almasaydınız.
Hocam hangi kartlar 10 lira?
Shadow II direk pazarda yok şu an. Shadow III 5 TL Guardian 5,21 TL. Bu arada yeni güncel oyunlar var mı?

Hocam affedin beni bu konunun dışında. Steam'de item satmak istiyorum 5 dolar yüklemem gerektiğini yazıyor Türk lirası olarak mı yüklemem gerek yoksa direk 5 dolar alıp hesabamı atmam gerek son olarak Steam'de dolar 1.8 ona göre mi yoksa güncel dolar kuruna göremi parayı yatırıcağım. Bayağı item var 120 tutuyor hepsi.

Hocam affedin beni bu konunun dışında. Steam'de item satmak istiyorum 5 dolar yüklemem gerektiğini yazıyor Türk lirası olarak mı yüklemem gerek yoksa direk 5 dolar alıp hesabamı atmam gerek son olarak Steam'de dolar 1.8 ona göre mi yoksa güncel dolar kuruna göremi parayı yatırıcağım. Bayağı item var 120 tutuyor hepsi.
Hocam şuanki güncel kura göre yatırman gerek parayı.Ve harcamanıza gerek yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı