Steam bakiye katlama

troxel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Şu anda Steam hesabımda tam tamına 237,78 TL var ve bu parayı yılbaşı indirimi gelene kadar olabildiğince çok katlamak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese merhabalar. Şu anda Steam hesabımda tam tamına 237,78 TL var ve bu parayı yılbaşı indirimi gelene kadar olabildiğince çok katlamak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

CS:GO 2021 kapsülü al sat yap.

Indirime girince zup alıp idle master ile kart düşürüp satmak.Tek yol Bu Diğer yol kumar siteleri çünkü.

Bu kadar kısa zamanda katlayacak bir şey bulamazsın hani 8 ay falan olsaydı skin ya da kasa alıp bekletirdin 100 200TL karın olurdu da suanlik fazla bir şey yok eğer şu an yapmaya çalışırsan batarsın.

Bu kadar kısa zamanda katlayacak bir şey bulamazsın hani 8 ay falan olsaydı skin ya da kasa alıp bekletirdin 100 200TL karın olurdu da suanlik fazla bir şey yok eğer şu an yapmaya çalışırsan batarsın.
o zaman şöyle yapalım sen bana steam deki en iyi para katlama yolunu söyle süresi önemli değil

Şu an CS:GO operasyon bileti 205 TL tüm görevleri yaparsanız 101 yıldız kazanıyosunuz ve bununla birlikte 50 tane operasyon kasası alabilirsiniz kasa 8 TL civarinda ya da şansiniza güveniyorsanız 25 tane kasaya karşilik gelen operasyon paketlerinden açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı