Steam bakiyesini katlama

Arkadaşlar bu tarz arka plan işleri büyük sıkıntı ben zamanında 70 liraya yakın harcama yaptım hiçbir şey kazanamadım biraz hayal kırıklığı oldu kesin gelecek diye bir şey yok ama seviye kasıcak iseniz iyi olabilir ben 12'den 22'ye yükselmiştim.

Arkadaşlar bu tarz arka plan işleri büyük sıkıntı ben zamanında 70 liraya yakın harcama yaptım hiçbir şey kazanamadım biraz hayal kırıklığı oldu kesin gelecek diye bir şey yok ama seviye kasıcak iseniz iyi olabilir ben 12'den 22'ye yükselmiştim.
Hocam gelmese bile en kötü level atlıyoruz.Büyük bir parayla bu işe girmek mantıklı değil bence.

İşte kumar tam orada başlıyor! Bilemedim vallahi.
@289120 adlı arkadaşın rehberindeki oyuna baktım. Rehberi yaptıktan sonra oyunun kart fiyatları acayip yükselirken, duvar kağıtlarının fiyatları da baya yükselmiş. Bunda da aynısı olacak sanırım.
Guardian dışında tüm kartları aldım, Guardian'a bir baktım 5 küsür lira. Almalı mıyım?
Ben şansını dene derim ama sana kalmış tabii ki. Zarar edersen lütfen sövme. :D

@289120 adlı arkadaşın rehberindeki oyuna baktım. Rehberi yaptıktan sonra oyunun kart fiyatları acayip yükselirken, duvar kağıtlarının fiyatları da bayağı yükselmiş. Bunda da aynısı olacak sanırım.

Hocam 2.oyun atmıştım rehbere arka planın fiyatı 12 TL'ye kadar düşmüş. Attığım ilk oyun 13 TL fakat arka plan 4.53 dolar gibi bir şey bazen çok artıyor bazen çok düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı