Steam ban yedim

Bende bilmiyorum destek cevap yazsa bende öğreneceğim

Oyun övdüğümü hatırlamıyorum ama belki övmüşümdür destek 2 gündür cevap vermediği için bilmiyorum
Merak ettim sen eklediğin metni okudun mu? övgü oynamak bunlardan bahsetmiş benim düşüncem senin güvenliğini sağlamak için bilinçsizliğin önüne geçmeye çalışmışlar eminim vardır mantıklı bir açıklaması. Ki eğer haklıysan ve steam seni yargısız infaz banlamışsa bunun da bi hukuksal süreci var tabi peşine düşersen ülkeler ülkeler dava açıyor sende paranın peşinde koşarsın herhalde.

Merak ettim sen eklediğin metni okudun mu? övgü oynamak bunlardan bahsetmiş benim düşüncem senin güvenliğini sağlamak için bilinçsizliğin önüne geçmeye çalışmışlar eminim vardır mantıklı bir açıklaması. Ki eğer haklıysan ve steam seni yargısız infaz banlamışsa bunun da bi hukuksal süreci var tabi peşine düşersen ülkeler ülkeler dava açıyor sende paranın peşinde koşarsın herhalde.
Bu arada steam mobilden bildirimleri görüyorum arada benim de hesabıma giriş denemesi oluyor kolay gelsin diyip devam ediyorum dikkat etmek lazım steamde oyundayım bana giriş bildirimi yolluyor ya da başka bir işteyken falan

Merak ettim sen eklediğin metni okudun mu? Övgü oynamak bunlardan bahsetmiş benim düşüncem senin güvenliğini sağlamak için bilinçsizliğin önüne geçmeye çalışmışlar eminim vardır mantıklı bir açıklaması. Ki eğer haklıysan ve Steam seni yargısız infaz banlamışsa bunun da bir hukuksal süreci var tabii peşine düşersen ülkeler ülkeler dava açıyor sende paranın peşinde koşarsın herhalde.

Yani tek yaptğım arkadaşlarıma +rep yazmaktı bunun için ban yemek saçma bence

Merak ettim sen eklediğin metni okudun mu? Övgü oynamak bunlardan bahsetmiş benim düşüncem senin güvenliğini sağlamak için bilinçsizliğin önüne geçmeye çalışmışlar eminim vardır mantıklı bir açıklaması. Ki eğer haklıysan ve Steam seni yargısız infaz banlamışsa bunun da bir hukuksal süreci var tabii peşine düşersen ülkeler ülkeler dava açıyor sende paranın peşinde koşarsın herhalde.

Bu arada Steam mobilden bildirimleri görüyorum arada benim de hesabıma giriş denemesi oluyor kolay gelsin deyip devam ediyorum dikkat etmek lazım Steam'de oyundayım bana giriş bildirimi yolluyor ya da başka bir işteyken falan

Ve giriş denemelerine nereden bakabiliriz ben bulamadım

Kanka eminim tek yaptığın o değildir 200 paralı oyun gibi bir kelime kullanmışsın okumadan geçtim ama 200 oyuna para vereceğin kadar uzun süreli bi hesapsa illaki vardır ben öyle gezerken bile kendi yaptığım incelemeri öğrendim öğrendim diyorum çünkü tamamen unutmuşum 7 8 tane. Ya da oynadığın oyunda kayıt olmuşsundur e postan verilmişdir, satın alırken makbuz e postana gitmiştir. yani bunu böyle böyle uzatabilirim dolandırıcılığın inanamayacağın kadar yolu var

Ve giriş denemelerine nereden bakabiliriz ben bulamadım
Denemelerini göremezsin iki adımlı doğlurama yok mu steam guard farklı pc den girerken kod yolluyor o koddan bahsediyorum

Kanka eminim tek yaptığın o değildir 200 paralı oyun gibi bir kelime kullanmışsın okumadan geçtim ama 200 oyuna para vereceğin kadar uzun süreli bir hesapsa illaki vardır ben öyle gezerken bile kendi yaptığım incelemeri öğrendim öğrendim diyorum çünkü tamamen unutmuşum 7 8 tane. Ya da oynadığın oyunda kayıt olmuşsundur e postan verilmişdir, satın alırken makbuz e postana gitmiştir. Yani bunu böyle böyle uzatabilirim dolandırıcılığın inanamayacağın kadar yolu var

Denemelerini göremezsin iki adımlı doğlurama yok mu Steam Guard farklı PC'den girerken kod yolluyor o koddan bahsediyorum

İncelemelerimin hepsine baktım fakat banlanılacak bir kelime dahi kullanmamışım

İncelemelerimin hepsine baktım fakat banlanılacak bir kelime dahi kullanmamışım
Kankam bak olay senin suçun olan bir konu değil ki zaten kendine çevirmene gerek yok oklarını şöyle düşün senin e postana virüs atmışlar steam amcada sen kandırılma diye senin e postanı kapatmış işi çözene kadar. benim fikrim bu tabi arkaplan'da cs de mevlana açmışsındır bilemem

Kankam bak olay senin suçun olan bir konu değil ki zaten kendine çevirmene gerek yok oklarını şöyle düşün senin e postana virüs atmışlar Steam amcada sen kandırılma diye senin e postanı kapatmış işi çözene kadar. Benim fikrim bu tabii arka Plan'da CS de mevlana açmışsındır bilemem.

Açmadım hile vs. açmadım ama oyunbozanlık banı yemiştim ama CS'den oyunbozanlık banının Steam'de böyle bir bana yol açacağını sanmıyorum yoksa açar mı?

Bilmiyorum steam destek değilim. Senin attığın fotoğrafa istinaden kendi fikrimi söyledim sana bir de bunların yolları için rahatlasın diye biraz ama bunlar benim fikrim sanmıyorum ki bu arada report boost atılan bi hesaba steam müebbet versin kanka şöyle bi düşün dünyanın her yerinde olan bir istemci bu böyle basit şeyler gelmesin aklınıza

Yeni konular

Geri
Yukarı