Steam comunity ban açılabilir mi?

ralinus

Centipat
Daha fazla  
Steam hesabım çalındı ve community ban yedi. Sizce hesabımı geri alabilir ve banımı açabilir miyim?

Yazdığım gibi hesabım çalındı ve 9 saat önce Steam desteğe hem İngilizce hem Türkçe destek attım ama hala geri dönüş almadım ve bu yüzden çalan kişi community ban yedirmiş. Sizce hesabımı geri alabilir ve banımı açtırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam bu konuda çok titiz hesabı alırsın herhangi bir alım yaptıysan kart ayrıntılarını istiyorlar fakat ban hakkında bir şey diyemem.

Steam bu konuda çok titiz hesabı alırsın herhangi bir alım yaptıysan kart ayrıntılarını istiyorlar fakat ban hakkında bir şey diyemem.

Kart üstünde kayıtlı olan ismi kartın son 4 hanesini fatura adresini şehri posta kodunu ve kart türünü destekte attım ama 9 saat oldu hesapta bayağı oyun vardı korkuyorum o yüzden.

Bu arada destek kısmı bazen geç yazabiliyor ama kesinlikle geri dönüş sağlayacaklardır.

Umudum o yönde :)

Hocam Steam community account banı mı?

Hocam öncelikle.
Steam --> ayarlar --> hesap.
Kısmından siciline bakabilir misin ne yazıyor.

Veya açıklayıcı bir ban neden yazıyor mu onu bize söylersen biraz daha yardımcı olabilirim.

Hesabım çalındı ve hala alamadım o yüzden maalesef dediklerinizi yapamıyorum.

1657914347300.png

Hesabın ban yediğini de siteden öğrendim iyi ki siteyi açık bırakmışım.

Steam hesabım çalındı ve community ban yedi. Sizce hesabımı geri alabilir ve banımı açabilir miyim?

Yazdığım gibi hesabım çalındı ve 9 saat önce Steam desteğe hem İngilizce hem Türkçe destek attım ama hala geri dönüş almadım ve bu yüzden çalan kişi community ban yedirmiş. Sizce hesabımı geri alabilir ve banımı açtırabilir miyim?
@dreamless2 'nin dediği gibi yeni alışveriş yaptıysan steam bazen sıkıntı çıkartabiliyor.

Bir diğer çözümler;

Yeni mail, yeni nick, yeni şifre, oyunu yeniden almak veya yeni steam hesabı açmak.

Umudum o yönde :)

Hesabım çalındı ve hala alamadım o yüzden maalesef dediklerinizi yapamıyorum.

Eki Görüntüle 1452358

Hesabın ban yediğini de siteden öğrendim iyi ki siteyi açık bırakmışım.
Hocam hangi site? Steam'in kendi sitesi mi? ve Hocam ban tarihi ne kadar gösteriyor (Umarım 2038 değil).

@dreamless2'nin dediği gibi yeni alışveriş yaptıysan Steam bazen sıkıntı çıkartabiliyor.

Bir diğer çözümler;

yeni mail, yeni nick, yeni şifre, oyunu yeniden almak veya yeni Steam hesabı açmak.

Hocam hangi site? Steam'in kendi sitesi mi?

İlk dediğiniz yeni oyun almak çözümü benim için imkansız durumum pek yok ikinci dediğiniz için hem Steam'ın stesi hem de Steam hesabınızın değerini ölçen siteyi açık bıraktım ama oraya giriş yapmadım o yüzden oradan çalınamaz bir ara can sıkıntısından hesabımın değerine bakmıştım ve üşenip sekmeyi kapatmadım o site de hangi banları yediğiniz vs. gözüküyor.

Son cümlenizi şimdi gördüm ban tarihine Steam hesabına erişim olmadan bakılmıyor diye biliyorum.

İlk dediğiniz yeni oyun almak çözümü benim için imkansız durumum pek yok ikinci dediğiniz için hem Steam'ın stesi hem de Steam hesabınızın değerini ölçen siteyi açık bıraktım ama oraya giriş yapmadım o yüzden oradan çalınamaz bir ara can sıkıntısından hesabımın değerine bakmıştım ve üşenip sekmeyi kapatmadım o site de hangi banları yediğiniz vs. gözüküyor.

Son cümlenizi şimdi gördüm ban tarihine Steam hesabına erişim olmadan bakılmıyor diye biliyorum.
Hocam ban tarihi gözüküyor mu?

Muhtemelen kendi kendisine kalkacak ben işin kurcalama kısmındayım, ne olur ne olmaz.

Neyse hocam ban 1 Hafta 10 gün içerisinde kalkmazsa tekrar blog'a yazarsın. Yardımcı olmaya çalışırım.

İyi günler dilerim...

Yeni konular

Geri
Yukarı