Steam desteğe benim adıma ticket atılmış

ufuk başal

Hectopat
Evet arkadaşlar bu konu hakkında fikirlerini almak isterim. Daha geçen gün trojan atmaya çalışırken arkadaşıma trojan yeme ihtimalim var. Yani atılan ticketta eksik bilgiler olduğundan Steam Guard'ım silinmedi. Esetnod32 ile PC'yi taradım ama ESET'inde açamadığı dosyalar vardı. Sizin fikirleriniz neler? Sizce PC'ye format atayım mı? Bu arada diğer tüm cihazlardan falan çıkış yaptım şifremi falan da değiştirdim ama nedense içimde hala şüphe var.

Atılan ticket:

Yardım talebiniz: İki faktör aygıtım kayıp ya da bozuk
Şununla İlgili: Steam

31 May @ 22:41 tarihindeki mesajınız | 1 gün önce

Kullanılan İlk E-Posta: u***4@g***m burdaki epostayı yanlış girmiş steam epostam değil gmail e postam bu
Kart Türü: ******Card
Kartın Son 4 Hanesi: ****
Kart Üzerindeki İsim: *******şal
Hello! My phone was stolen and now I have only email access. I dont know what to do. Could you remove my phone data (Guard and number) from account?

Billing address:
burda adresim yazılı

Some of steam invoices:
burdada sayılar vardı burayıda sildim
SteamTechAvatar.png

1 Haz @ 2:23 tarihinde Steam Destek'ten gelen mesaj | 21 saat önce

Hello,

Thank you for contacting Steam Support.

It looks like you haven't yet provided some of the information we need in order to help you.

Please send us the phone number that is attached to the Steam account in your next reply.

In addition to this information, please provide the first email address that was used on the Steam account. Unfortunately, the email you have provided does not match the first email used when the account was created - we require this information before we make changes to the account.

If you cannot remember what the original email address was, please reply with a list of possible addresses.

Steam Support
Tuba

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamde ekli olan kartınız varsa kaldırınız yani satın almada siz bilgilerinizi girmeden otomatik doldurulan bir kartınız varsa kaldırın onun dışında gerekli bilgileri değiştirdiyseniz sıkıntı yok.Ve açılamayan dosyalar crack dosyalarımı eğer öyle bir şey varsa dosyaları siliniz.Ve birde söylemeyi unutmuşum hesabınıza giriş yapılan yerleri sık sık kontrol ediniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı