Steam Grand Prix Görevleri Başladı

Hızlandırıcı kapasitesini yükseltmenin tek yolu oyun satın almak mıdır? Arkadaşlarım onar yirmişer level atlarken ben sadece günde 100 puan basabildiğim için en fazla 1 level kasabiliyorum. Halbuki oyun oynadığım için birikmiş bir hayli puanım var, bunları kullanmanın başka bir yolu yok mudur?

Hızlandırıcı kapasitesini yükseltmenin tek yolu oyun satın almak mıdır? Arkadaşlarım onar yirmişer level atlarken ben sadece günde 100 puan basabildiğim için en fazla 1 level kasabiliyorum. Halbuki oyun oynadığım için birikmiş bir hayli puanım var, bunları kullanmanın başka bir yolu yok mudur?
Kapasiteyi artırmak için evet harcama yaplamısınız. Başka türlü sadece günde 100 kapasite artıyor, yani sadece 100 xp kazanabilirsiniz.

Şöyle de birşey var eğer önceden yüklü miktarda harcama yapmış olsaydın kapasiten çok yüksek biçimde artmış olurdu.

Tam olarak bu kapasitenin nasıl yükseldiğini bende anlayamadım. Ya oyun satın alıyoruz ya da orada verilen görevleri yerine getiriyoruz ve az az çoğalıyor.

Tam olarak bu kapasitenin nasıl yükseldiğini bende anlayamadım. Ya oyun satın alıyoruz ya da orada verilen görevleri yerine getiriyoruz ve az az çoğalıyor.
Harcama yapmadığın sürece kapasiten sadece günlük 100 birim artıyor ki bu çok düşük bir sayı. Eğer ki kapasiten kısıtlı ise istediğin kadar görev yap hiçbir işe yaramaz.

Hocam daha önce totalde 100-150 lira harcamış olan arkadaşım 6000 token aldı, ben en az 5.000 tl harcamama rağmen 400 token aldım. Harcama yapıyorum ama bana bir artış sağlamıyor. Görev yapmak bir fayda sağlar mı? TF2 basit eğlence görevini denedim ama olmuyor.

@Ozan902 Arkadaşım 300k token ile başladı. 150 seviyeden 217 seviyeye atladı. Uzun yıllar içinde ki harcamanın bir katkısı olduğunu sanmıyorum. Büyük ihtimal yakın zamandaki yüksek harcamaları hesaba katmış olmalı.

Harcama yapıyorsunuz ve nasıl artış sağlamıyor? Kontrol edin, daha bugün 200 TL harcama yaptım ve çok yüksek token elde ettim. Hızlandırıcı yapıyor musunuz? Girip yaptığınızdan emin olun.

@Ozan902 Arkadaşım 300k token ile başladı. 150 seviyeden 217 seviyeye atladı. Uzun yıllar içinde ki harcamanın bir katkısı olduğunu sanmıyorum. Büyük ihtimal yakın zamandaki yüksek harcamaları hesaba katmış olmalı.

Harcama yapıyorsunuz ve nasıl artış sağlamıyor? Kontrol edin, daha bugün 200 TL harcama yaptım ve çok yüksek token elde ettim. Hızlandırıcı yapıyor musunuz? Girip yaptığınızdan emin olun.
Bugün 10-15 TL'lik bir alışveriş yaptım. Totalde 1100 civarı token aldım. Steam kütüphaneme daha fazla şey katmak istemiyorum, kasmanın başka bir yolu yok mu acaba?

Bugün 10-15 TL'lik bir alışveriş yaptım. Totalde 1100 civarı token aldım. Steam kütüphaneme daha fazla şey katmak istemiyorum, kasmanın başka bir yolu yok mu acaba?
Hayır başka yolu yok. Sadece günlük verilen 100 kapasiteyi biriktirip topluca xp için kullanabilirsiniz ya da arka plan veya ifadelerdi alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı