Steam hesabım çalındı kurtaramıyorum

Hocam olayın Valve ile alakası yok haberiniz olsun. Valve Half-Life Counter Strike gibi oyunların yapımcısı. Bildiğiniz konu üzerinde cevap vermenizi öneririm.
Bilmediğiniz bir konu hakkında bu kadar keskin yorum yapmanız çok garip.

Valve, bir oyun yapımcısı ve dağıtımcısıdır, Steam platformunun da sahibidir.

Steam hesabım bir link dolayısıyla çalındı ve her şeyi değişti. Hesap kurtar seçeneğine geliyorum fakat bana e posta ve telefonumu soruyor ama ben ikisini de değiştirdim...
Ne yapmam lazım?
Dostum bende hesabımı 2 hafta önce aldım.Öncelikle yeni bir Steam hesabı açman gerekiyor ve bu steam hesabı üzerinden steam a ticket atacaksın sana o hesapta kullandığın ilk e postayı ve seninle iletişime geçecekleri e postayı soracaklar onları yazarsın.Ben sadece faturaları göndererek aldım hesabı öyle söyleyeyim sana 6 7 tane fatura gönderdim bu faturalara da o ilk e postandan ulaşabilirsin zaten Steam yazsan hepsi çıkıyor.Ama belirteyim bazı fatura başlıkları İngilizce yazıyor bazıları Türkçe merak etme çok rahat alırsın hesabını Steam ciddi anlamda yardımcı oluyor.

Ben Steam hesabımı hiçbir şey bilmiyorken kaptırdım. Arkadaşından yardım iste şimdi sende nasıl gözüküyorum diye sonra ssini ve tel no nu atarak Steam desteğe mail at. Steam destek gayet iyi merak etme kurtarırlar

Steam hesabım bir link dolayısıyla çalındı ve her şeyi değişti. Hesap kurtar seçeneğine geliyorum fakat bana e posta ve telefonumu soruyor ama ben ikisini de değiştirdim...
Ne yapmam lazım?

Kankacım hata o. Link bedava skin veriyor CS:GO'da kolay ilk önce e posta şifreni değiştir. Ne var ne yok değiştir. Sonra Steam desteğe git. Oradan hesabım çalındı de. Hata dolu videoları var. Ben de yaşadım, kurtardım. 2 ile 3 gün arasından ulaşırlar. Bana 35 saatte sana parola veriyor. O parolayı şifreye yazıyon. Kullanıcı adını da giriş yapıyorsun. Sana şifre belirle diyor. Ondan sonra arkadaşların varsa git onlara ulaş. Onlarada gönderiyor. Bana 60 kere denediler ayrı ayrı hesaplardan. Bir daha da kimseyi arkadaş ekleme sebebsizce geleni.

Hocam ben de bir skin sitesine girmiştim hesabım çalınmıştı. Ancak hesabımı geri kurtarmıştım, tam olarak şöyle yapmıştım:

Şifremi unuttum<Hesabımın adını veya parolamı unuttum<Telefon numaranızı girin<Size gelen kodu girin<Başka bir hesapla ilgili yardıma ihtiyacım var<Tekrar telefon numaranızı girin<Ardından bir bilgi girme ekranı gelecek, oraya tüm bilgilerinizi eksiksiz girin.

Ardından bir kaç saat içinde Steam size şifre değiştirmek için e-posta gönderecek.
banada şuan aynısı oldu yardım et

Yeni konular

Geri
Yukarı