Steam hesabım çalındı kurtaramıyorum

Steam hesabım bir link dolayısıyla çalındı ve her şeyi değişti. Hesap kurtar seçeneğine geliyorum fakat bana e posta ve telefonumu soruyor ama ben ikisini de değiştirdim...
Ne yapmam lazım?

Kanka benim ki de öyle olmustu. Bak şimdi Steam'a gir sonra şifremi unuttuma bas. E posta ya da telefon numaranı gir diyecek e postani gir büyük ihtimalle e postasini degistirmislerdir. Sonra Steam diyecek ki böyle bir hesap bulamadık. Asagida da kullanıcı adıyla ara var ona bas oradan senin hesabi gösterecekler. Aşağıda da Steam hesabının ilk e postasini ve ilk telefon numarasını soracaklar ama ilk hangi telefon numarası ve e postayla kaydoldugun önemli yaz onlari Steam cüzdan kodu falan varsa hesabına yatırdığın onların da fotosunu cek fatura varsa onlarda at 2 saat sonra senin o ilk e postana mail gelecek sifren sıfırlanmış şekilde sonra kullanabilirsin. İnşallah olur. Yaksamlar.

Steam hesabım bir link dolayısıyla çalındı ve her şeyi değişti. Hesap kurtar seçeneğine geliyorum fakat bana e posta ve telefonumu soruyor ama ben ikisini de değiştirdim...
Ne yapmam lazım?

Merhaba, aynısı benim başıma geldi. Öncelikle geçmiş olsun. İlk önce hesabim calindiya basıyorsunuz, sonra son aldığınız oyun kredi kartının son 4 hanesi, adınız ve soy adınız, spordanız, eski şifreniz ve orada doğrulama olacak, doğrulandıktan sonra Valve'den size nasil yardımcı olabiliriz diyorlar. Cevapliyosunuz. Tabii bu 24 saat sürebilir cevaplaması, sonra Steam'a gelip parolamı degistir diyorsunuz, sonra giriş yap diyorsunuz. Yeni parolanızı yazıp, kullanıcı adınızı da yazıp giriş yaparsanız hesaba güvenli bir şekilde geçiş yapmıştır.

Merhaba, aynısı benim başıma geldi. Öncelikle geçmiş olsun. İlk önce hesabim calindiya basıyorsunuz, sonra son aldığınız oyun kredi kartının son 4 hanesi, adınız ve soy adınız, spordanız, eski şifreniz ve orada doğrulama olacak, doğrulandıktan sonra Valve'den size nasil yardımcı olabiliriz diyorlar. Cevapliyosunuz. Tabii bu 24 saat sürebilir cevaplaması, sonra Steam'a gelip parolamı degistir diyorsunuz, sonra giriş yap diyorsunuz. Yeni parolanızı yazıp, kullanıcı adınızı da yazıp giriş yaparsanız hesaba güvenli bir şekilde geçiş yapmıştır.
destek talebimi kapattılar?

Bana da aynısı olmuştu yeni bir hesap açıp oradan Steam desteğe ulaştım ve hesaptaki telefon numaramı söylemem yetti hesabı verdiler.

Steam desteğe farklı bir hesapta ticket açın. Ardından sistemde kayıtlı kartınızın son 4 hanesi, kart tipi (Visa, Mastercard, vs.), fatura adresi gibi bilgilerinizi belirtiniz. Onlar sizden aldığınız oyunların ya da hesap cüzdanlarının CD-Key numaralarını isteyecektir. Onları bulabilirseniz hesabınızı doğrulayabilirsiniz.
1-2 hafta önce benim de başıma geldi. E-posta adresim Microsoft tarafından bloke edilmişti ve Steam'e kayıtlı telefon numaramı kapattırmıştım.
Umarım hesabınıza erişebilirsiniz.

Geri
Yukarı