Steam hesabım çalındı ve kanıt için resmi bir kart isteniyor

Hesabınızı çalan kişiler okkalı kişilermiş. Sizin hesabınızdan sadece kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorlar belli ki. İstedikleri şeyleri gönderebilirsiniz. Steam'e güvenebilirsiniz.

Hocam heriflerin artık dediği şeye bakar mısın?

Sence aldıktan sonra garanti olarak Steam cüzdan kodu alayım mı herkes almanı kolaylaştırır diyor.

Hocam çalan herifler iyi çalmış Kaman'ın dediğini yapın hocam yardımcı olurlar tabii kanıtlarınızı gösterirseniz belki alırsınız geri.

Hocam çalan herifler iyi çalmış Kaman'ın dediğini yapın hocam yardımcı olurlar tabii kanıtlarınızı gösterirseniz belki alırsınız geri.

Hocam kimlik+satın aldığım kartı attım verirler inşallah.
Ederler. Kullandığınız Papara kartının bilgilerini yazabilirsiniz. Ek olarak cüzdan kodu gibi bir şey aldıysanız o kodları da yazabilirsiniz.

Hocam hesabı aldım ama artık hesabı alabilmek için kimlik fotoğrafı isteyecekler miş :D

Hocam hesabı almış bulunmaktayım yardımın için sağ ol artık Steam destek geri alabilmem için kimlik fotoğrafımı isteyecekmiş. Heriflere ilk aldğım oyunu ve çok eski kullanıcı adımı söyledim ve istek listemde ne var söyledim geri aldım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı