Steam hesabım çalındı ve kurtaramıyorum

Bu devirde 2FA mecbur oldu maalesef yoksa sıkıntı çıkıyor hesapta pahalı oyunlar yoksa sıkıntı etmeyin ama varsa yazık oldu.
Pahalı olarak sadece FIFA 22 vardı fakat sonuçta çalan kişi şifremi vs. öğrenmiş olabilir. Ayrıca hesabımı geri almayı çok istiyorum.

Sanırım Ruslarin işi. Normalde kurtarma sekmesi geldiğinde ilk e-posta diye sormasi lazim?
Steam destege özellıkle belirttin aldığınız oyun kodlarini vs SSlerini atin yardimci olurlar.

Hocam şöyle yapın yan steam hesabınız varsa oradan yazmayı deneyin steam desteğe

Sanırım Ruslarin işi. Normalde kurtarma sekmesi geldiğinde ilk e-posta diye sormasi lazim?
Steam destege özellıkle belirttin aldığınız oyun kodlarini vs SSlerini atin yardimci olurlar.
Rusların işi epostalar vesaire ruslara ait

Hocam hesap adıyla kurtarma bölümünü uzun uğraşlar sonucunda buldum ve oradan bilgilerimi, gerekli fatura ekran görüntülerini ve alışveriş yapılan kart bilgilerini girdim. Bilmemiz gereken bilgiler kısmını Türkçe doldurmam yeterli mi yoksa İngilizce mi doldurayım?

Hocam hesap adıyla kurtarma bölümünü uzun uğraşlar sonucunda buldum ve oradan bilgilerimi, gerekli fatura ekran görüntülerini ve alışveriş yapılan kart bilgilerini girdim. Bilmemiz gereken bilgiler kısmını Türkçe mi doldurmam yeterli mi yoksa İngilizce mi doldurayım?
Türkçe çünkü muhattabın türk. İstersen 2sini de yaz. Kart bilgilerin varsa alrısın geri ama şimdiden VAC banın hayırlı olsun yüzde 95 yiyeceksin bu arada çünkü hile açaçak çalan kişi .

Türkçe çünkü muhattabın türk. İstersen 2sini de yaz. Kart bilgilerin varsa alrısın geri ama şimdiden VAC banın hayırlı olsun yüzde 95 yiyeceksin bu arada çünkü hile açaçak çalan kişi .
Teşekkürler, görüp bakacağım fakat onu da belirteceğim. Yüksek ihtimalle talebimi ciddiye alırlar çünkü benim yemediğimi fark ederler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı