Steam hesabım çalındı

ugurgsgs11

Centipat
Dün Steam'den tanımadığım birisi link attı kasa açma sitesi. Benim de cahilliğime geldi tıkladım, Steam ile giriş yaptım hesabım gitti, çok büyük salaklık yaptım. Adam e-postayı, telefon numarasını, şifreyi değiştirmiş. Yani hesaba hiçbir erişimim yok. Steam'e hesabın benim olduğunu nasıl kanıtlayabilirim? Hesabın kurulduğu IP adresi benim bilgisayarım. Kullanılan Steam cüzdan kodunun bazıları elimde. Acaba hesabımı geri alabilir miyim? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynisini yaşadim sakin panik yapma şimdi Steam destek sayfasina girip hesabim calindi de. Daha sonra sana bir form verilecek formu eksiksiz tamamla önemli olan bilgiler şunlar varsa alişveriş yaptiğin kredi karti bilgileri ve varsa aldiğin oyunun CD Key bilgileri bunlari doldurduktan sonra hesabin acilir 1-2 güne.
Aynisini yaşadim sakin panik yapma şimdi Steam destek sayfasina girip hesabim calindi de. Daha sonra sana bir form verilecek formu eksiksiz tamamla önemli olan bilgiler şunlar varsa alişveriş yaptiğin kredi karti bilgileri ve varsa aldiğin oyunun CD Key bilgileri bunlari doldurduktan sonra hesabin acilir 1-2 güne.
Cüzdan kodlarinida atabilirsin kanit olarak

Aldığım oyunları faturaları epostamda. Hesap oluşturmak için verilen doğrulama kodu da epostamda kanıtlarım heralde.
Arkadaşlar hesabı 1 gün olmadan aldım. Yardımınız için teşekkürler. Steam işini gerçekten iyi yapıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı