Steam hesabım çalındı

rapzeR

Picopat

ahmadthepeder

Picopat
Yer
Noxus
Neredeyse 100 farklı aynı konudan var Sosyal'de. Onlara bakarak illaki bir çözüm bulabilirsin. Ama çözüm şu: desteğe bir bilet yolla e-postana gelen faturalarla ve ödeme yaparken kullandığın kartın son 4 hanesiyle. Genelde kurtarıyorlar.

Star Crazy

Centipat
Makaleler
2
Yer
Bursa, Türkiye
Steam hesabınıza mobil üzerinden de ulaşabildiğinizi biliyorsunuz değil mi? Hiç mi kontrol etmediniz? Steam Destek'e fatularalar, keyler v.b. kanıtlarla başvurmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok ama merak etmeyin bu konuda ilgililer.

LiTwX

Decipat
Yer
Saratov
Steam Guard varsa senin onayın olmadan nasıl e-mail'i değiştirirler?

KS
Im_Conqueror

Im_Conqueror

Picopat
Neredeyse 100 farklı aynı konudan var Sosyal'de. Onlara bakarak illaki bir çözüm bulabilirsin. Ama çözüm şu: Desteğe bir bilet yolla e-postana gelen faturalarla ve ödeme yaparken kullandığın kartın son 4 hanesiyle. Genelde kurtarıyorlar.

O formu doldurdum ve gönderdim fakat bakacaklarını sanmıyorum sanırım hesap gitti bir daha Steam kullanmayacağım.

Star Crazy

Centipat
Makaleler
2
Yer
Bursa, Türkiye
O formu doldurdum ve gönderdim fakat bakacaklarını sanmıyorum sanırım hesap gitti bir daha Steam kullanmayacağım.
Hocam benim önemsiz sorularıma bile cevap veriyorlar hesap çalınma olayına mı cevap vermeyecekler? Ayrıca Steam kullanmayacağım demenizle bir şey değişmiyor.

Yukarı