Steam hesabım çalındı

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bugün Steam hesabım çalındı. Olayı anlatayım; bir adam ekledi beni, dedi ki yanlışlıkla seni reportladım ve Discord sunucuma etiketledim. Sonra herifin attığı SS teki moderatore ulastım Discord'dan fakat Discord'dan moderatorlere cevap verilmiyormuş. DC'leri yokmuş. O herife kaptırdım hesabı. Şimdi ticket attım işte kredi kartı ilk e-posta vs şeyler istediler. Garanti verirleri mi?

Merhabalar bugün Steam hesabım çalındı. Olayı anlatayım; bir adam ekledi beni, dedi ki yanlışlıkla seni reportladım ve Discord sunucuma etiketledim. Sonra herifin attığı SS teki moderatore ulastım Discord'dan fakat Discord'dan moderatorlere cevap verilmiyormuş. DC'leri yokmuş. O herife kaptırdım hesabı. Şimdi ticket attım işte kredi kartı ilk e-posta vs şeyler istediler. Garanti verirleri mi?

Bilgilerin doğruysa vermeleri lazım. Kredi kartı sonuçta önemli bir bilgidir.

Aldığınız oyunların faturaları steam hesabınızı almanıza yeterli belge olarak kabul edilir.

Ticketlere cevap verirsen alırsın. Ben de yaşadım çok kolay bir şekilde 1-2 günde hallettim.

Hesabınızın ilk mailini biliyorsanız eğer garanti alırsınız yanında birkaç tane de aldığınız oyunları hangi kart ile aldıysanız onun bilgilerini verin garanti olması adına ekstra olarak cüzdan kodu vb eklediyseniz onlarla yapdığınız harcamalar vb merak etmeyin eğer hesap gerçekden sizinse eğer alırsınız. Sorularına düzgün ve detaylıca cevap verin yeter.

abi adam böyle hesabı kitlediğini gösteren ssler atıyor böyle valve kimlik kartını sonra herif böyle nekadar report atılmış hesaba onları görebiliyordu sslerde tabiki ve hepsinde benim hesabım vardı benden 390 dolar para istedi dedim dedim atamam param yok geri atıcaz dediler fln en önemli noktası bu dedi hesabınızın bilmemnesini dogrulamasını hesabı silmiş galiba ama fakat steam guard bende hala ama emaile kaldırıldı yazıyodu

Geri
Yukarı