Steam hesabım çalındı

Zaten VAC ban yeseniz ne olacak ki. Sadece hesabınızın profilinde kırmızı bir metin yazıyor korkulacak bir durum yoktu yani aslında. Hesabınız değerli miydi yoksa sadece ücretsiz Online oyunları mı oynuyordunuz? Bu dolandırıcılar da bir bitmedi. Steam destek hep kurtarıyor ki hesapları. Hala pes etmediler bir türlü. Hesabınızı kısa sürede geri alırsınız. Hesabını çaldırıpta geri alamayan görmedim şu ana kadar.

Sadece bir yazı mı? Eğer tek bir hesabı varsa ve gelişmiş bir hesapsa V.A.C yedikten sonra o hesap için oyun oynanmaz hala gelir.(CS:GO)

Zaten VAC ban yeseniz ne olacak ki. Sadece hesabınızın profilinde kırmızı bir metin yazıyor korkulacak bir durum yoktu yani aslında. Hesabınız değerli miydi yoksa sadece ücretsiz online oyunları mı oynuyordunuz? Bu dolandırıcılar da bir bitmedi. Steam destek hep kurtarıyor ki hesapları. Hala pes etmediler bir türlü. Hesabınızı kısa sürede geri alırsınız. Hesabını çaldırıpta geri alamayan görmedim şu ana kadar.
Umarım hesaba geri erişir ya buradan cidden üzüldüm konuyu oluşturan kişiye.

Bunu söylemek istemiyorum ama yaşım 13'den büyük 18'den küçük.
sana bu şekilde başlık ile alakasız sorular soranlara yanıt vermemelisin. kendi durumu düşün ve bu konuyu tarayıcı'da aratıp konuya varan kişilerin endişesini düşünün. sizin bu gereksiz konuşmalarınız ile vakit kaybedecek. belki 1 sayfada öğrenebileceği çözümü 3 sayfa dolanınca ancak fark edecek.

Bu haberi hatırlattı.

1616339825673.png

Sadece bir yazı mı? Eğer tek bir hesabı varsa ve gelişmiş bir hesapsa V.A.C yedikten sonra o hesap için oyun oynanmaz hala gelir.(CS:GO)
VAC yiyen çok arkadaşım oldu sadece bir hafta oyuna giremediler sonra açıldı. Ama profilde yazan yazı kalıcı. Yaptığın hile ve ne sıklıkla yaptığına bağlı olarak ta değişebilen bir durum.

sana bu şekilde başlık ile alakasız sorular soranlara yanıt vermemelisin. kendi durumu düşün ve bu konuyu tarayıcı'da aratıp konuya varan kişilerin endişesini düşünün. sizin bu gereksiz konuşmalarınız ile vakit kaybedecek. belki 1 sayfada öğrenebileceği çözümü 3 sayfa dolanınca ancak fark edecek.
Pardon. Sadece sorusuna yanıt verirsem daha iyi yardımlı olunur diye düşündüm ama şimdi fark ediyorum yaş ne alaka?

Sadece bir yazı değil, ama hesabı tamamen kaybetmemden daha iyidir bence.

Zaten size demedim ayrıca 2.büyük hatanız bir rapordan V.A.C yenmez ben her gün rapor botu yiyorum 4 senedir ban yemedim.V.A.C banı demek bilgisayarınızda 3.part hile dosyası bulunması demektir hileniz yoksa zaten yemeniz imkansızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı