Steam hesabım çalındı

Arkadaşlar selam. Takas işlemi yaparken Steam hesabım çalındı. Her şeyi değiştirmiş. Nasıl bilet göndereceğim?

Öncelikle sakin olun ve desteğe hesabınızın çalındığını belirtin. Onlar size göndermeniz gereken bilgileri söyleyecek ve göndereceksiniz. Onlarda size yeni şifrenizin olduğu bir e-posta gönderecek. 1 saatte çalınan hesabımı geri almıştım ben.

Benim çıkarabildiğim tek şey sahte takas linkine girmiş item koyduysa oraya oda gidiyor ama her neyse.

Sahte siteler oluyor steancommunity gibi oraya takas linki atıyor hesabını ve guard varsa onu da alıyor 1 tikte patlatıyor.
Hocam steam'de bu takas yaptığım yerleri ve steam hesabıyla giriş yaptığım yerleri görebileceğim bir yer var mı? Girip kontrol edeyim.

Aynı konu eskiden de açılmış. @boifromasgard isimli kullanıcının yorumunu gördüm ve tekrar hortlatayım.

Örnek olarak şunu yazabilirim:

“ Hello, my Steam account has been stolen. Here is some information about my purchase history to have prove my ownership.

Steam wallet code: —
Last four digit of my credit Card: —
CVV of my credit Card:
CD key: —
My first e-mail was “ — “ “

Arkadaşıma bununla ilgili bir destek talebi gönderttim hesabı çalındı diye. Umarım cevap alabilir. Bu arada acayip profesyonel ilerliyorlar. Adamlar hesabı çalmış sonra hesabın mailini değişmiş bununla kalmayıp eski maile aynı oyunlara sahip yeni bir Steam hesabı açmış profilleri vsde aynı koymuş. Arkadaşım ben söylemeseydim gerçekten hesabını kurtardığını sanacaktı.

Arkadaşıma bununla ilgili bir destek talebi gönderttim hesabı çalındı diye. Umarım cevap alabilir. Bu arada acayip profesyonel ilerliyorlar. Adamlar hesabı çalmış sonra hesabın mailini değişmiş bununla kalmayıp eski maile aynı oyunlara sahip yeni bir Steam hesabı açmış profilleri vsde aynı koymuş. Arkadaşım ben söylemeseydim gerçekten hesabını kurtardığını sanacaktı.
Dikkat etmek lazım.

Öncelikle sakin olun ve desteğe hesabınızın çalındığını belirtin. Onlar size göndermeniz gereken bilgileri söyleyecek ve göndereceksiniz. Onlarda size yeni şifrenizin olduğu bir e-posta gönderecek. 1 saatte çalınan hesabımı geri almıştım ben.

Hocam ben kurtaracağım kurtarmasına da adamlara mesaj yollamak aşırı zor. 20 dakikadır mesaj desteğe mesaj göndermeyi deniyorum e-posta attım en sonunda.

Hocam aldım hesabı geri fakat CS:GO'dan banlanmış hesap.

Son düzenleme:
Hocam ben kurtaracağım kurtarmasına da adamlara mesaj yollamak aşırı zor. 20 dakikadır mesaj desteğe mesaj göndermeyi deniyorum e-posta attım en sonunda.

Hocam aldım hesabı geri fakat CS:GO'dan banlanmış hesap.

Maalesef buna yapabiliceğiniz bir şey yok bende yaşamıştım bunu.

Arkadaşlar benimde hesap çalındı ve içinde kart bilgileri vardı korkmamın sebebi ya kartla bir şeyler alırsa

Yeni konular

Geri
Yukarı