Steam hesabım çalındı

AliEfeDastemir

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün bilgisayarıma FIFA 19 Melivora patch indirmeye çalıştım. Oyun orijinaldi. Sonrasında bilgisayarıma virüs bulaştı. Bilgisayarımı formatladığımda Steam hesabımın
Rus bir email hesabına bağlandığını gördüm. Aynı zaman da Discord hesabımı da çaldılar.

Geçen gün bilgisayarıma FIFA 19 Melivora patch indirmeye çalıştım. Oyun orijinaldi. Sonrasında bilgisayarıma virüs bulaştı. Bilgisayarımı formatladığımda Steam hesabımın
Rus bir email hesabına bağlandığını gördüm. Aynı zaman da Discord hesabımı da çaldılar.
Discord hesabın çalınınca herkese saçma saçma link atıyorlar. Telefon numaran bağlıysa kurtarabilirsin eğer yoksa gitti geçmiş olsun. ve steam desteğe başvurun hemen

Steam desteğe ticket atın. Başka yapacak bir şey yok. Geçmiş olsun. Benzeri başıma GTA Trainer'ında gelmişti, internetten böyle dosyalar indirmemek gerekli.

Geçmiş olsun. Steam desteğe Satın aldığınız oyunların makbuzları ile birlikte ticket atın. Kardeşimin de aynısı başına geldi biz öyle aldık. Sizden hesabın sizin olduğuna dair kanıt isteyeceklerdir.

Steam desteğe başvurup daha önce kullandığınız ürün anahtarları ve alışveriş yaptığınız kart bilgileri gibi detayları vererek çok rahat hesabınıza geri erişim sağlayabilirsiniz. (eğer mail ve telefon numarasına erişim yoksa dahi hesap size aitse ve doğrularsanız sorunsuz yardımcı oluyorlar.)

Geçen gün bilgisayarıma FIFA 19 melivora patch indirmeye çalıştım. Oyun orijinaldi. Sonrasında bilgisayarıma virüs bulaştı. Bilgisayarımı formatladığımda Steam hesabımın.

Benimki de çalınmıştı Steam desteğe yaz birkaç soru sorup hesabını veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı