Steam hesabım çalındı

YusufPastutmaz

Decapat
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim gibi Steam hesabım çalındı 17 Ekim saat 11'de çalınmıştı telefonuma SMS olarak Steam Guard kodu gelmişti ama o kod Steam Guard değilmiş direkt cennetti gördü, ondan sonra ilk daha önceden bir kere çalınmıştı 2 saate almıştım ama bunda bu kadar hızlı olmadı ilk attığım ticketı iptal ettim bakmadılar. Onun süresi 1 gün 2 saat olmuş şimdi yeni attığım ise 14 saat olmuş. İstedikleri her şeyi belirttim ama hala bir mesaj yok.
Bu arada çok fazla kanıt attım spam a düşmüş olabilir mi düştüyse ya da daha doğrusu önceki sefer aynı e posta ile yeni hesap açıp onla desteğe ticked atıp almıştım hesabı 2 saat e gene öyle mi yapsam acaba fikirleriniz nelerdir.

24 saatte yanıt veriyorlar genelde. Herhangi birisiyle, veya siteden takas yaptın mı? API kodundan dolayı çalınıyor şu sıralar, varsa hemen API kodunu sil, veya değiştir. Takas kodunu da değiştir hesabı aldıktan sonra.
Format attım direkt.
Ben ticked a vatangameden aldığım kodlardan 4 tanesini yazdım Hepsiburada'dan da kod almıştım onu da atayim mi yoksa bekleyim mi?

Attığınız ticketı birkaç kez attıysanız spame düşmüş olabilir. Kanıtlarınızı tek bir mesaj halinde ve açık olarak belirtmeyin. Örneğin kart numaranızın tamamını paylaşmayın gibi şeyler. Aşağıdaki video yardımcı olur sanırım.

Youtube linki

Attığınız ticketı birkaç kez attıysanız spame düşmüş olabilir. Kanıtlarınızı tek bir mesaj halinde ve açık olarak belirtmeyin. Örneğin kart numaranızın tamamını paylaşmayın gibi şeyler. Aşağıdaki video yardımcı olur sanırım.

Youtube linki

Çok teşekkür ederim videoda anlatılan gibi yaptım dönerler inşallah beni ikna etti.

Geri
Yukarı