Steam hesabım çalındı

Coco Pops

Hectopat
Yer
Kase
Daha fazla  
Hesabım çalındı bu yüzden Steam desteğe mesaj yolladım. Mesajın içeriği olarak kredi kartımın son 4 hanesi, eski e-posta adresim, telefon numaram ve aldığım son oyunu yazdım. Bu bilgiler dahilinde hesabımı bana geri verirler mi? Hesabı çalan şahıs e-posta adresini, şifresini değiştirmiş ve arkadaş-grup listelerinden çıkmış. Sizce alır mıyım hesabı?

Hesabım çalındı bu yüzden Steam desteğe mesaj yolladım. Mesajın içeriği olarak kredi kartımın son 4 hanesi, eski e-posta adresim, telefon numaram ve aldığım son oyunu yazdım. Bu bilgiler dahilinde hesabımı bana geri verirler mi? Hesabı çalan şahıs e-posta adresini, şifresini değiştirmiş ve arkadaş-grup listelerinden çıkmış. Sizce alır mıyım hesabı?

Alırsın.

Benimki çalınmıştı bir YouTuber bununla alakalı Discord sunucusu açmış ona girmiştim geri almışlardı.

İşin kötü yanı adam e-posta adresime erişim sağlamış. Üstelik telefonuma bununla alakalı mesaj gelmedi. Yarın sınavım var ama oturdum saçma sapan bu işler ile uğraşıyorum (Biraz içimi dökmek istedim).

Alırsın. Benim de hesabım çalındı adam maili değiştirmesine rağmen eski mailimi yaptılar ve şifre değiştirip hesaba giriş yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı