Steam hesabım çalındı

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar bilgisayarıma virüs bulaştırdım sanırım ve Steam Instagram hesabım çalındı. Instagram'i geri aldı fakat Steam'in mail adresini değiştirmişler. Ne yapmam gerek?

Kendi mail adresimi yazınca eski bir hesabım çıkıyor.

Aldığım bazı skinlerin faturası mailimde duruyor. İşe yarar mı? Elimden geldiğince doğru yazmaya çalışıyorum ama elim ayağım titriyor şuan sinirden.

Dostlar bilgisayarıma virüs bulaştırdım sanırım ve Steam Instagram hesabım çalındı. Instagram'i geri aldı fakat Steam'in mail adresini değiştirmişler. Ne yapmam gerek?

Bence o hesabını artık unutmalısın bu yüzden 2 aşamalı doğrulama kullanıyorum ama mail adresimi unuttum diyerek en son ki şifreni girmeyi de deneyebilirsin belki bir ihtimal olur.

Aldığım bazı skinlerin faturası mailimde duruyor. İşe yarar mı? Elimden geldiğince doğru yazmaya çalışıyorum ama elim ayağım titriyor şu an sinirden.

Hocam aldığınız oyunların faturası gibi leyler ile Steam desteğe yazın çoğu kişi böyle hesabını geri aldı deneyin.

Aldığım bazı skinleerin faturası mailimde duruyor. İşe yarar mı?
Geçen yılın yaz ayında kardeşimin steam hesabı çalınmıştı. Cs go oynuyordum onun hesaptan, biraz oynadım çıktım ertesi gün kardeşim hesaba giremediğini söyledi kontrol ettiğimizde rusya konumlu bir ip adresinden telefon güvenliğinin devre dışı bırakıldığını mail hesabının değiştiğini öğrendik. Steam destek ile iletişime geçtik doğrulama için mail adresine kod gibi birşey gönderdiklerini söylediler ama kod gelmedi hiç bunu da belirttik ama bir sonuca varamadık. Sonra bir şekilde hesabı kilitledik o kadar. Malesef hesabı geri alamadık. O gün araştırdım başka insanların da hesapları gitmiş kimi hollanda üzeri ip lerden kimi rusya üzeri. Toplu bir saldırı oldu düşündüğüm kadarıyla. İşin tuhaf yanı da bu işlem sadece cs go oynadıktan sonra başıma geldi. Hiçbir linke felan tıklamadım kimse ile bir kontak kurmadım

Geri
Yukarı