Steam hesabım çalındı

ahmet421

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın olduğum fakat şu an aramızın bozuk olduğu bir "arkadaşım" Steam hesabımı ele geçirdi. Steam hesabımın sadece şifresini doğru biliyorum ancak arkadaşım Steam Guard kurduğu için giriş yapamıyorum. Sadece şifremi bilerek hesabımı nasıl geri alabilirim, görüşlerinize ihtiyacım var.

Merhaba, yakın olduğum fakat şu an aramızın bozuk olduğu bir "arkadaşım" Steam hesabımı ele geçirdi. Steam hesabımın sadece şifresini doğru biliyorum ancak arkadaşım Steam Guard kurduğu için giriş yapamıyorum. Sadece şifremi bilerek hesabımı nasıl geri alabilirim, görüşlerinize ihtiyacım var.

Elinizde oyun alım faturanız varsa bunlarla birlikte Steam desteğe bilgi verin hesabınızı alırsınız.

Hesabını da geri alabilirsin problem yapma. Benim hesabımı da komple çalmışlardı. Hatta PUBG'den hileden VAC ban yedirmiş çalan kişi. Hesabımı aldım banımı bile açtırdım.

Steam Guard'ı telefon numarasıyla devre dışı bırakabilirsin. Hesabın telefon numarası sana aitse Steam Guard'a erişemiyorum gibi bir seçenek olmalı oradan yapabilirsin. Telefon numarası sana ait değilse, hesabın ilk e-postasını ve daha önce satın almalarda kullandığın kredi kartı bilgilerini biliyorsan hemen Steam Desteğe Ticket açarak telefonunu çaldırdığını bu nedenle Steam Guarda erişemediğini belirterek bu bilgileri vererek hesabına erişebilirsin.

VAC banı nasıl açtırdın?

PUBG ile uzun süreli yazışmalarım sonucunda ban yenilen tarihte hesabın bende olmadığını kanıtlamamı istediler Steam ile yazışmaları falan gönderdim sonra kabul ettiler açtılar banı.

VAC ban desteği olmayan oyundan VAC ban yemek ve ardından banı kaldırmakta güzel hamleymiş.
Vac olmayabilir normal bandı sanırım.😀

Hesabımı aldım banımı bile açtırdım.
Benim bir arkadaş Steam hesabını çinlinin birine çaldırmıştır ve Rust'a VAC yemiş. Ben bununla ilgili desteğe yazdığımda EasyAntiCheat ile görüşmemi istemişlerdi. EAC'de banı açmamıştı siz nasıl açtırdınız?

Kredi kartı ekstrenizde harcama bilgileriniz ve size gelen satın alım maillerinde satın alım makbuzlarınız var. Onlar ile desteğe ulaşırsanız hesabın her şeyini geri alırsınız.

Ve emin olun bu yaşıma kadar bir şey öğrendiysem, o hesabı geri aldığınız zaman "yakın arkadaş" olarak kalmayacaksınız. Eğer hesabınız değerliyse polise bile gitmenizde bir sakınca yok. Geçmiş olsun.

@XPLSG EAC, BattleEye, FairFight gibi sistemlerde tolerans gösteriyorlar. VAC ban için de çok ekstrem ve kanıtlanabilir bir durum olması gerekiyor açmaları için.

Geri
Yukarı