Çözüldü Steam hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slayerwqw

Hectopat
1 aydır hesabıma girmiyordum geçen hafta girmeye çalıştığımda ise hesaba giremedim sonrasında hesabımı kurtarmaya çalıştım fakat hesabımın kayıtlı olduğu e postada hesabım gözükmüyordu sonrasında hesabıma Rusya'dan birisinin giriş yaptığını gördüm ve desteğe yazdım hala geri dönüş yapmadılar nasıl en hızlı şekilde çalınan hesabımı kurtarabilirim?

Çözüm
Hesaba daha önceden kayıt ettiğiniz telefon numarası ve e-posta gibi bilgileri Steam desteğe yazın. Elinizde varsa oyun faturası da önemli bir kanıt olur, oyun almak için kullandığınız kartın son 4 rakamını da desteğe iletebilirsiniz.
Hesaba daha önceden kayıt ettiğiniz telefon numarası ve e-posta gibi bilgileri Steam desteğe yazın. Elinizde varsa oyun faturası da önemli bir kanıt olur, oyun almak için kullandığınız kartın son 4 rakamını da desteğe iletebilirsiniz.

Çözüm
Steam destekten geri dönüş beklemekten başka çareniz yok. Genelde hızlı geri dönüş sağlıyorlar. Sizden hesaba dair (satın alım yapılan kart bilgileri vs) bilgiler isteyecekler, onları verdiğiniz takdirde hesabınızı rahatça geri alabilirsiniz.

Kendi mail adresinize girin.
Oraya gelen Steam e-postalarında mail ve şifrenizin değiştirdiğini bildiren e-postalar yer alacak.
Orada bu işlemi siz yapmadıysanız tıklayına basın.
Daha sonra hesabımı kilitle gibi e-postalarınızda yer alan bir buton olacak.
Hesabınızı kilitleyin öncelikle.
Daha sonra Steam desteğe yazın.
Sizden son ödemelerinizin makbuzu veya kullandığınız Steam kodu gibi doğrulama amaçlı bilgiler isteyecek.
Bu bilgileri verdikten sonra hesabınızı geri alabilirsiniz.

Hesaba daha önceden kayıt ettiğiniz telefon numarası ve e-posta gibi bilgileri Steam desteğe yazın. Elinizde varsa oyun faturası da öenmli bir kanıt olur, oyun almak için kullandığını kartın son 4 rakamını da desteğe iletebilirsiniz.

En son aldığım oyunun faturasını atmıştım e-posta hesabımıda yazdım [email protected]
[email protected]
Bu iki mail adresine yazdım doğru mu peki?

Kendi mail adresinize girin.
Oraya gelen Steam e-postalarında mail ve şifrenizin değiştirdiğini bildiren e-postalar yer alacak.
Orada bu işlemi siz yapmadıysanız tıklayına basın.
Daha sonra hesabımı kilitle gibi e-postalarınızda yer alan bir buton olacak.
Hesabınızı kilitleyin öncelikle.
Daha sonra Steam desteğe yazın.
Sizden son ödemelerinizin makbuzu veya kullandığınız Steam kodu gibi doğrulama amaçlı bilgiler isteyecek.
Bu bilgileri verdikten sonra hesabınızı geri alabilirsiniz.

Hocam işin garip yanı böyle bir mail gelmedi sadece şu geldi.

Dosya Ekleri

• 1676644195566.png
    1676644195566.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 595

Geri
Yukarı