Steam hesabım garip bir şekilde çalındı

SlimeSeverim

Centipat
Yer
Alaca
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX 550 4GB i5 8400 2x8 2400mhz ram Asus H310M-K
Az önce Steam'i açtım bir baktım 00.8 bakiyem var 0.57 cent hesabıma gelecek envanter geçmişimi açtım dün 7 şubat saat 23.46 da eşyalarım markette çöp fiyatlara satılmış. Oyun kartlarım 00.1 bazıları hâlâ duruyor hatıra M4A4 ana bilgisayar (savaş görmüş) desenimde 0.57 cente satılmış bundan önce de hesabım çalınmıştı e-posta doğrulaması kullanıyorum ama işe yaramıyor ve ayrıca Steam mobil uygulaması Çince olmuş sanırım başka bir dilde olabilir Steam Guard'ım açık e postamda kod yok telefonumda crack bir uygulamada yok. PC de crack uygulama yok. Bu olay nasıl yaşandı aklım almıyor. Bunun harici hesabıma bir zarar gelmedi takas falan olmadı.

Steam checkerslardan çalınır ama guard olmaz.

API dolandırıcılığına benziyor. API gittiğinde her şey gidiyor. Ayrıca hesabı başkasından satın aldıysanız geçmiş olsun onun çözümü yok, hesap sahibi de geri çekmiş olabilir.

Bu adreste bir şeyler var mı?

Benim de çalınmıştı ByNoGame'ye bağlamıştım Steam hesabımı en mantıklı orası geliyor sebep olarak, acaba sende ByNoGame'ye Steam hesabını bağlamış olabilir misin?

API dolandırıcılığına benziyor. API gittiğinde her şey gidiyor. Ayrıca hesabı başkasından satın aldıysanız geçmiş olsun onun çözümü yok, hesap sahibi de geri çekmiş olabilir.

Bu adreste bir şeyler var mı?

Hiçbir şey yok.

Hangi aplikasyona yetki verdin bakalım olacağı bu.

CS:GO kasa açma siteleri falan yetki vermiştim Steam dilini değiştirip basitleştirilmiş Çince yapmışlar.

Steam üzerinden mesaj yoluyla gönderilen linklere hiç tıkladınız mı? Veya başka birinin profiline yazan herhangi bir linke? Bazı kötü niyetli steam linkleri de bu durumu yaşatıyor dikkat edin.

Geri
Yukarı