Steam hesabımı kurtarmaya çalışıyorum

eren211

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam hesabım çalındı epostası ve telefon numarası değiştirildi, hesabın ilk maili benim üstüme, satın alım faturaları falan da var kurtarabilme şansım var ise yardımcı olabilir misiniz?

Steam Ticket açıyorsun ve onlarla konuşuyorsun bu kadar.
Bir video izledim,videoda beni bir linke yönlendiriyor.Linkte hesabımı buluyorum,SteamGuard erişimim yok diyorum,Telefon Numarasını erişimim yok diyorum,E-posta hesabına erişimim yok dedikten sonra videodaki adamı bir linke yönlendiriyor forum sayfası gibi biryere,beni böyle biryere yönlendiriyor.
saaaa.png

Steam desteğe durumu belirtiyorsun, sonra yazdığın yazının altına satın alım faturası (mümkünse ilk satın alım faturan olsun yoksada sıkıntı yok) sonra eğer elinde varsa hatırlıyorsan Steam'de yaptığın ilk alışverişte kullandığın kartıda söylüyorsun, eğer Steam'deki ilk alış verişini cüzdan kodu ile yaptıysan, o cüzdan koduda olur.

Bir video izledim, videoda beni bir linke yönlendiriyor. Linkte hesabımı buluyorum, Steam Guard erişimim yok diyorum, telefon numarasını erişimim yok diyorum, e-posta hesabına erişimim yok dedikten sonra videodaki adamı bir linke yönlendiriyor forum sayfası gibi bir yere, beni böyle bir yere yönlendiriyor.Eki Görüntüle 1773637

Hesabına giriş yap ve parolami unuttum de bakalım.

Fotoğrafını attığım kısımda "Parolamı Unuttum" demem yeterli imiş.Aynı forma yönlendirildim ticketimi attım cevabımı bekliyorum teşekkürler.

Geri
Yukarı