Steam hesabımı çaldılar

Elinizde satın aldığınız bir oyun veya eski şifre gibi bilgiler varsa Steam Destek ile geri alabilmeniz mümkün. Sadece biraz zaman tanıyın. Elbet size geri dönüş yapacaklardır.

Steam 3 ay Nitro bedava veriyor deyince arkadaşım attı ona da virüs girmiş bende tıkladım Steam hesabımı girdim hesabım gitti. Gmail değişmiş şimdi Steam desteğe yazıyorum geri dönmüyorlar ne yapacağım?
Steam desteğe mesaj atalı ne kadar süre oldu? Çoğu talebe 24 saatten önce geri dönüş yaptıklarını göremedim.

Hesabı geri almak için sizin gerçek sahibi olduğunuzu ispatlamak adına bazı şeyler soracaklar. Önceki mail adresi, kayıtlı telefon numarası, daha önce ödeme için kullandığınız banka kartı bilgisi(isim ve son 4 hane), elinizde varsa "R..." şeklinde kurtarma kodu sorabilirler. Belki daha önce yaptığınız satın alımlara ait makbuz veya ürün anahtarı da işe yarayabilir. Destekle yaptığınız yazışmalar sonucunda gerekli bilgileri sağlayabilirseniz hesabı geri alabilirsiniz.

Elinizde satın aldığınız bir oyun veya eski şifre gibi bilgiler varsa Steam destek ile geri alabilmeniz mümkün. Sadece biraz zaman tanıyın. Elbet size geri dönüş yapacaklardır.

İlk Gmail'i ve numaramı yazdım kart benim değil babamın o yüzden kartı yazmadan alabilir miyim?

Türkçe değil de İngilizce olarak Ticket atarsanız daha hızlı dönüş yapabiliyorlar. Detaylıca konuyu açıklayın ve daha önce satın almış olduğunuz oyun veya pazar eşyası gibi ürünlerin e-posta içerisinde yer alan faturalarının olduğunu belirtin. Yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı