Steam hesabımı çaldılar

Steam 3 ay Nitro bedava veriyor deyince arkadaşım attı ona da virüs girmiş bende tıkladım Steam hesabımı girdim hesabım gitti. Gmail değişmiş şimdi Steam desteğe yazıyorum geri dönmüyorlar ne yapacağım?
Steam desteğe yazın yardımcı olacaklardır.
İnsan neden böyle şeylere inanır ki aklım almıyor adamlar zaten bir kampanya olunca resmi sitelerinde paylaşıyor.

Steam 3 ay Nitro bedava veriyor deyince arkadaşım attı ona da virüs girmiş bende tıkladım Steam hesabımı girdim hesabım gitti. Gmail değişmiş şimdi Steam desteğe yazıyorum geri dönmüyorlar ne yapacağım?

Hocam aynısı bana oldu hesabımı ve şifremi girdim Steam desteğe yazdım orada ki çoğu gereken şeyi yaptım 3 gün içinde hesabımı geri aldım ama ilk birkaç gün içinde Steam maileri Rusça geldi ama.

Yardımcı olur musunuz kart numarasını girmedim sadece Gmail ve numara yeter mi?

Hocam siz Steam desteğe gidin eski bilgilerinizi girin sizden ne isityorsa yapın Gmail ve numara yeter mi bilmiyorum adam benim Steam hesabımdaki kartın hesabına kadar çaldı Allah'tan para yoktu içinde

YouTube'da şu adamın videosunu izlemiştim o da yardımcı olmuştu
Hocam siz Steam desteğe gidin eski bilgilerinizi girin sizden ne isityorsa yapın Gmail ve numara yeter mi bilmiyorum adam benim Steam hesabımdaki kartın hesabına kadar çaldı Allah'tan para yoktu içinde

YouTube'da şu adamın videosunu izlemiştim o da yardımcı olmuştu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı